Kilka przypomnień na temat PiS…

KILKA PRZYPOMNIEŃ NA TEMAT PiS, żeby ludzie, którzy są może na bakier z historią współczesną, nabrali pojęcia kto to jest i jak wyglądały dotychczasowe „sukcesy” i ruchy tej destrukcyjnej formacji:

ANTONI MACIEREWICZ:

Człowiek bez pojęcia o służbach specjalnych, spreparował raport oparty na kłamstwach i pomówieniach – jak dotąd państwo zapłaciło ponad milion złotych odszkodowań za sprawy cywilne, które przegrał z pomówionymi ludźmi. Napisał rozdział o WSI w Afganistanie, a nie był tam ani razu, mylił stopnie i daty, przekręcał nazwiska, wymyślał nieistniejące postacie. Przez niego doszło do tragedii w Nargan Chel, gdyż żołnierze zostali odcięci od bieżących danych wywiadowczych. Naraził na śmierć tysiące polskich żołnierzy na misjach a także agentów i urzędników ambasad, publikując ich zadania i listy kontaktów. Nigdzie na świecie, nawet w państwach totalitarnych i trzeciego świata nigdy nikt nie wydał obcym mocarstwom naraz pełnej listy swoich agentów. Za czasów jego teki w MSWiA dwa tajne komputery na których przechowywano dane o polskich agentach pracujących dla rządu (wtedy rządu PiS!) straciły szczelność zabezpieczeń i pełne bazy wszystkich polskich pracowników wywiadu zostały skopiowane, czytaj zostały skradzione.

Propagator mgły smoleńskiej i wybuchów w samolocie prezydenta tak miernego, że nikt nie chciałby go zabijać, bo nikt się z nim nie liczył – tylko Putin cieszył się z jego nieudolnych działań i skłócania narodu bo osłabiało to Polskę na arenie międzynarodowej.

SMOLEŃSK:

Dwa dni po wiekopomnym wydarzeniu, gdy Putin wziął udział w obchodach Mordu Katyńskiego razem z Tuskiem i złożył wieniec pod pomnikiem pomordowanych, a w czasie najwyżej oglądalności w telewizji rosyjskiej poleciał film „Katyń”, Lech Kaczyński uparł się, że musi się podpiąć pod sukces znienawidzonego rządu PO i też poleciał do Katynia – bez dyplomatycznych ustaleń, ale za to na chwilę przed kampanią wyborczą (był tam dwa razy w życiu – przed pierwszą i przed drugą kampanią, w przeciwieństwie do Komorowskiego, który jeszcze jako zwykły polityk, w Katyniu chylił czoło w każdą rocznicę). Lech zwołał na prędko kogo się dało, załadował w dwa samoloty i jeden zapewne rozbił, upierając się na lądowanie, chociaż było niemożliwe (to samo robił wcześniej w Gruzji – pilot który odmówił lądowania w niebezpiecznych warunkach stracił pracę, stopnie został wydalony z WSL i był szykanowany przez propagandowe pisma PiS – do Smoleńska leciał już teraz jako pierwszy pilot jego ówczesny zastępca, więc wiedział co go czeka jeśli sprzeciwi się prezydentowi…).

Teraz niekompetentny, niezrównoważony i manipulujący Macierewicz, próbuje stworzyć mit smoleński na podstawie tej banalnej acz tragicznej historii.

Wierzysz w wybuchy, sztuczne mgły, i generalnie w zamach na prezydenta za pomocą samolotu..?

Gratuluję…

DLACZEGO KACZYŃSKI RĘKAMI MACIEREWICZA ROZWALIŁ WYWIAD POLSKI:

WSI rozwalili, bo służby polskie odmówiły Kaczyńskiemu urządzania politycznych polowań na czarownice, tak jak to miało miejsce za czasów komuny i UB. W efekcie żołnierze polscy na misjach ginęli przez Macierewicza, „bohaterskiego tropiciela zbrodni”…

Następnie Kaczyński stworzył CBA, chociaż Polska w światowym rankingu korupcji jest niżej niż większość krajów Europejskich. To była nowa UBecja, która w najlepszym komunistycznym stylu polowała i próbowała wrabiać w dęte prowokacje niewinnych ludzi, którzy jakimś cudem każdorazowo oficjalnie sprzeciwiali się PiS i wywodzili się z konkurencyjnych partii. Bierecki (poseł PiS, potem senator PiS) ukradł kilkadziesiąt milionów najbiedniejszym ciułaczom, ale co tam! Wina Tuska!

EMERYTURY:

Podwyższenie wieku emerytalnego musiało nastąpić, aby załatać dziurę w systemie emerytalnym, która powstała, gdy w 2006 roku Kaczyński rękami Zyty Gilowskiej obniżył stopy rentowe i emerytalne – z pustego i Salomon nie naleje.

Jeszcze na koniec o rzekomej „walce z komuchami” w wykonaniu PiS:

– Jasiński, minister skarbu w rządzie PiS, ten sam który zafundował nam najwyższe na świecie ceny gazu z Rosji – całe życie i kariera w KC PZPR (czyli wierchuszka, KC to komitet Centralny), potem PiS.

– Andrzej Kryże – podsekretarz stanu i wiceminister sprawiedliwości w rządzie Kaczyńskiego, prawa ręka Ziobry… Za komuny był sędzią, który wsadzał do więzień opozycjonistów, najczęściej za „zdradę ideałów socjalistycznych i działalność wywrotową”. Między Innymi wsadził młodego Komorowskiego. Złoty okres sędziowskich żniw miał w czasie stanu wojennego.

Pomyśl przed użyciem karty do głosowania.

O autorze wpisu:

Wrocławianin, studiował creative writing na Uniwersytecie Wrocławskim, menadżer, pracował jako redaktor i felietonista w Magazynie Relaz

3 Odpowiedzi na “Kilka przypomnień na temat PiS…”

  1. Tekst niepotrzebny. Istnieją na rynku tygodniku, dzienniki, miesięczniku, stacje radiowe i telewizyjne, które tłumaczą jak straszny był i jest Pis 🙂 Czytelników racjonalista, chyba nie potrzeba zniechęcać do PiSu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − dziesięć =