• niedziela, 24 stycznia 2021 r.

Kobieta marionetką polskiej polityki? Senyszyn, Tracz, Pierzchalski, Borkowski, Tabisz etc.

 

Czy kobieta jest marionetką polskiej polityki? Czy jest tylko używana przez partie aby ocieplać ich wizerunek, czy też – zdobywszy w nich wysoką pozycję, rządzi nimi i je kształtuje? Zapraszamy na fascynujący pojedynek w ramach debaty oksfordzkiej. Starły się dwie drużyny. Pod wodzą Joanny Senyszyn wystąpili obrońcy tezy instrumentalnego traktowania kobiet – polityczek, a pod zielonym sztandarem Małgorzaty Tracz ruszyli do boju przeciwnicy tezy o niesamodzielnej roli kobiet – polityczek. Jako, że polemiczną walkę zasilił także wydział dziennikarstwa i nauk społecznych UWr mocnych argumentów i pięknych, oratorskich popisów nie zabrakło.

Podobne materiały

Jeden komentarz

 1. Lucyan
  23 stycznia 2016 at 23:54 - odpowiedz

  Ciekawy pojedynek. Cała dyskusja widac zainspirowana marionetką Szydło, i marionetem Dudą. Ale w tym przypadku myli sie ten kto mysli, ze oni są marionetami, po prostu jest to uległosc jednemu samcowi, przewodnikowi stada. Tak działają prawa przyrody, i gwarantują hierarchie i jasny podział rol w stadzie.
  Jak Kopacz otaczała sie katechetkami to nic dziwnego, ze to były dziewczynki. Jak Kopacz całowała dziada (Franka) w reke to był to tez rodzaj poddanstwa, Kopacz była marionetką kleru. Albo jakis misiek jest doradził, pocałuj papieza to załatwi ci kilka głosow w wyborach.
  Partia Kobiet juz na poczatku strzeliła sobie w stope nazywajac sie partia kobiet, to powinien byc Klub Kobiet, inaczej juz na wstepie wykluczyły sie ze wzrostu członkow i strefy wplywow. Gretkowska miała racje, ale ona probowała na polski grunt zaszczepic cos co nie miało szans. Zbyt duza przepasc czasowo-mentalna (vide cheerliderki krecące dupciami) miedzy Polską a Skandynawią. Jej goła prezentacja PK to była golizną (wcale nie seksowną), a nawet dzisiaj ten profesorek widzi w tym seks! Sam nie dorosł jeszcze do pewnych spraw.
  Kobiety są czesto wpuszczane przez mezczyzn w kanał, np. Nowackiej jakis geniusz PR doradził aby wyeksponowała biust, to dostanie wiecej głosow, no i pokazywała rowek. Co tu mowic o kobietach, sam Leszek Miller dostał zacmienia mozgu, za duzo oglądał celebryckich wystąpien, i wystawił seksistowskiego ogorka.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *