• sobota, 28 listopada 2020 r.

O świeckości w Polsce. Mirosław Woroniecki

 

Lider Kongresu Świeckości, prawnik Mirosław Woroniecki mówi w mocnych i przemyślanych słowach o stanie świeckości w Polsce. Wiele trzeba zmienić, lecz potrzebna jest aktywność tych, którym na świeckości zależy… Nagranie zrealizowano podczas Kongresu Świeckości w Warszawie w 2017 roku.

Podobne materiały

Jeden komentarz

  1. Lucyan
    26 grudnia 2017 at 04:18 - odpowiedz

    Czyli co, wine za obecna sytuacje  ponosi Cimoszewicz, Miller, Kwasniewski, Oleksy  i SLD.  Dopuscił do złamania  konstytucji, nie odkrecił umow, ustaw, itp. bo sie wystraszył JP2, jakby JP2 mogł łamac  konstytucje. Pewnie w dobrej wierze, ze Krk nie zawłaszczy terenu. A potem sie wycofał  i dał noge z zycia politycznego. Trudno sie dziwic, skoro Oleksy na kolanach otwierał dziubek, aby mu kleszka wpusił w gardło opłatek. 

    Hartman okresla Nowoczesna, PO jako tchorzy, ale co z samego wykrzykiwania, skoro te partie nie są u władzy.  Liczą sie czyny a nie pokrzykiwania. Wiekszymi tchorzami okazali sie panowie z SLD,  będąc u władzy i sprzedając Polske Watykanowi. 

    Najciekawsze co po PiSie. Osobiscie nie wierzę w jakies odkręcanie umow i ustaw. Bedzie  jedynie bardziej europejsko, bo to pokolenie jest tak skatolone, ze tego sie nie da odkręcic.

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *