Pierwszy konkurs Racjonalista.tv z nagrodami

PIERWSZY KONKURS RACJONALISTA.TV Z NAGRODAMI! Uwaga, wśród osób, które udostępnią na swoim profilu Facebookowym linki do strony Racjonalista.tv na Facebooku i do portalu listyznaszegosadu.pl zostanie rozlosowane 9 książek Andrzeja Koraszewskiego. Osobę, która wymyśli najciekawsze rekomendacje naszych stron, czeka również nagroda specjalna. W konkursie mogą wziąć udział również osoby zamieszkałe poza Polską.

Oto linki: https://www.facebook.com/racjonalista.tv?fref=ts, oraz http://www.listyznaszegosadu.pl/ . Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zrzut ekranu z udostępnionymi na swoim profilu Fb linkami na adres: kontakt@racjonalista.tv z tytułem KONKURS RACJONALISTA.TV. Osoby nagrodzone poprosimy o przesłanie adresów pocztowych, wcześniej nie trzeba ich podawać. Dla osób potrzebujących porady technicznej: Aby zrobić zrzut ekranu z udostępnianym materiałem, zostajemy na swoim profilu Fb z udostępnieniem, naciskamy klawisz "prt sc" na komputerze, po czym otwieramy program "paint" i wklejamy. Następnie zrzut ekranu w paint zapisujemy w wybranym przez nas folderze i wysyłamy to w mailu. To porada dla użytkowników PC z systemem Windows.

Porada dla użytkowników systemu MacOSX: aby zrobić screenshot naciskamy jednoczesnie: shift, command, 3. screenshot zapisuje się na pulpicie samoczynnie. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu 1 sierpnia – 14 sierpnia do północy.

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =