Pikieta racjonalna w Olsztynie, środa 11.06 g. 14-16

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów na niecodzienne zdarzenie – Pikietę Racjonalną. Stwierdziliśmy, że dość siedzenia w zaciszu bibliotek i pożytecznych dyskusji, które niczego nie zmieniają za oknem.

Trzeba działać!

Trzeba w końcu zaprotestować przeciwko negatywny zjawiskom! Protestujmy przeciwko irracjonalizmom, wszechobecnej indoktrynacji, stawiania fikcyjnego prawa boskiego nad ludzkim, promowaniu postaw fundamentalistycznych i konformistycznych!

Zauważcie, siostry i bracia w rozumie, że irracjonalizm jest nachalnie promowany przez media głównego nurtu, a głos racjonalistów ginie w nim, jak pisk myszy na wietrze. Tymczasem ludzi nastawionych racjonalnie do świata jest w Polsce co najmniej kilkanaście procent. Jesteśmy drugą opcją światopoglądową w kraju – zaraz po najliczniejszej grupie katolików, których mamy w kraju ok. 30% – mówię o katolikach świadomych, wierzących, dobrze znających doktrynę i praktykujących.

Trzeba się ujawnić i pokazać, nie wolno udawać się na tzw. emigrację wewnętrzną i jedynie mieć nadzieję, że coś się kiedyś zmieni.

Sama nadzieja nie zmieni w świecie niczego. Żeby coś zmienić, trzeba działać!

Do zobaczenia na pikiecie!

Pikieta odbędzie się Przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i 1 Maja w Olsztynie, 11 czerwca 2014 w godz. 14:00 – 16:00.

https://www.facebook.com/events/656558341081747/

O autorze wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + szesnaście =