Poprawność polityczna zamiast normalnej policyjnej roboty. Theatrum Illuminatum

Nasz skecz pokazuje jakiej ekwilibrystyki moralnej i praktycznej dokonuje policja opętanych przez poprawność polityczną Francji i UK byle tylko nie urazić przestępców spod znaku półksiężyca i innych wyznawców islamu. Ustawicznie sugeruje się jakichś Azjatów i innych jako winnych byle by tylko nie użyć słowa Pakistańczyk i muzułmanin. We Francji w ogóle mataczy się jeszcze bardziej. Tam islamofile wykorzystują szalone prawo będące owocem demonów Vichy by nie badać religijnych zapatrywań elektoratu w celu ukrywania przed Francuzami rodzimymi prawdziwej skali imigracji muzułmanów. W RFN nie mówi się Azjaci tylko południowcy, więc tam obraża się za zbrodnie muzułmanów niewinnych Włochów i Greków , a nie Chińczyków i Hindusów jak w UK.

O autorze wpisu:

Piotr Marek Napierała (ur. 18 maja 1982 roku w Poznaniu) – historyk dziejów nowożytnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Zajmuje się myślą polityczną Oświecenia i jego przeciwników, życiem codziennym, i polityką w XVIII wieku, kontaktami Zachodu z Chinami i Japonią, oraz problematyką stereotypów narodowych. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w latach 2014-2015. Autor książek: "Sir Robert Walpole (1676-1745) – twórca brytyjskiej potęgi", "Hesja-Darmstadt w XVIII stuleciu, Wielcy władcy małego państwa", "Światowa metropolia. Życie codzienne w osiemnastowiecznym Londynie", "Kraj wolności i kraj niewoli – brytyjska i francuska wizja wolności w XVII i XVIII wieku" (praca doktorska), "Simon van Slingelandt – ostatnia szansa Holandii", "Paryż i Wersal czasów Voltaire'a i Casanovy", "Chiny i Japonia a Zachód - historia nieporozumień". Reżyser, scenarzysta i aktor amatorskiego internetowego teatru o tematyce racjonalistyczno-liberalnej Theatrum Illuminatum

 1. Ha ha! Śmieczny portret wschodnioeuroejskiej głupoty spod znaku Borata. Brytole używają określenia orientals na osoby na które amerykanie mówią asians. Boratowski kabaret!

 2. bbc news:
  Bottrop: Four injured in Germany in New Year's Eve 'racist attack'

  A 50-year-old German man has been arrested on suspicion of carrying out a xenophobic attack after driving his car into a group of people, including Syrian and Afghan citizens.

  Four people were wounded, one of whom remains in hospital.

  German police said the man rammed his car into pedestrians in a crowded plaza in the north-west town of Bottrop, just after midnight on New Year's Eve.

  He reportedly made racist comments when he was later stopped and arrested.

  Police said the driver had earlier tried to mow down one pedestrian, who managed to get out of the way. Later, he also targeted a group of people at a bus stop in the nearby city of Essen, they said.

  "A German man deliberately drove into crowds of people… that were largely made up of foreigners," Herbert Reul, interior minister of North Rhine-Westphalia state, said. "There was a clear intention by this man to kill foreigners."

  An earlier statement from police and prosecutors said: "Investigators suspect it was a deliberate attack that may be linked to the xenophobic views of the driver. In addition, investigators have preliminary information about a mental illness of the driver."

  =======
  Nie napisali też, czy był chrześcijaninem i czy uważał tych ludzi, jak to mówił Piotr Napierała, za dzicz, a prawdopodobnie uważał, i czy miał poglądy prawicowo nieliberalne neo-reakcyjne (nie mylić z normalnymi poglądami prawicowymi) podobne do Napierały, a prawdopodobnie miał.
  Ah ta poprawność polityczna. 🙂

 3. jajka tu sobie robisz ty mały lewicowy jokerze a tymczasem co dwa dni ginie z rąk muzułmańskiego migranta w RFN inni migrant muzułmański, a co cztery ginie Niemiec. Więc ten jeden pierdek prasowy o ultrakrystianie możesz sobie schować do działu dziwy i cuda.

  1. a co cztery ginie Niemiec
   ===
   To pewnie z tego samego "wiarygodnego" źródła, które twierdziło że kobiety i ateiści niszczą cywilizacje. 

    1. Przecież popierasz Black pigeon speaks. 
     Wkleiłeś go jak wiarygodne źródło informacji.
     Z takim tekstem: "lekcja myślenia o polityce dla Vernona: 1. Ignorujesz media rządów i establishmentu 2. Bierzesz narrację mediów ludzi którym chociaż trochę zależy na prawdzie tutaj_link_do_jego_kanału.

  1. W ani jednym nie ma, że co 4 dni.
   W ogóle nie szukałem. Wyskoczyło na reddicie i sobie przypomniałem o Twojej hipokryzji.
   W ogóle nie płaczę nad muzułmanami.
   Generalnie to mam ich w dupie. To jest ich problem, że ich ktoś kosi na przystankach.
   Niech się nie wysadzają, to ich ludzie nie będą kosić na przystankach. Proste.

   Wszystkie moje wpisy mają na celu głównie zaprotestowanie przeciwko obciążania ludzi, w tym mnie, niezamożnego człowieka z prowincjikosztem polityki imigracyjnejkaraniu niemuzułmanów za Islam, poświęcaniu niemuzułmanów i usprawiedliwianiu każdego zła muzułmanami i Islamem, a także przeciwko celowemu niszczeniu UE przez między innymi Ciebie przy użyciu islamu / muzułmanów, szczególnie gdy jest to wynikiem Twoich poglądów, czyli obsesyjnej antylewicowości z fiksacją na temat Islamu do punktu karania niemuzułmanów za Islam (poglądów także Breivika, Swoją drogą Black Pigeon Speaks, Twoje wiarygodne, praktycznie równa się poglądami z Breivikiem, wystarczy pooglądać i posłuchać co on myśli o świecie i co usprawiedliwia islamem i muzułmanami).

   Szczerek tak, Sarah Hader tak, Dania tak, łącznie z odmową obywatelstwa za brak podawania ręki i umieszczaniem co mniej ciekawych na wyspie w odosobnieniu. Wszyscy bez obsesji i fiksacji Tak.

   Prawicowa nieliberalna i antydemokratyczna, antyunijna neo-reakcja (nie mylić z normalną prawicą) NIE. Ty NIE, Tabisz NIE, Bannonowsko-orbanowska probaganda NIE, Orbanowskie Węgry NIE, PIS Nie. Karanie niemuzułmanów i normalnych ludzi za Islam NIE.

  2. Pani minister w Danii wydaje się być z normalnej centrowej partii, czyli z czegoś co prawicowa nieliberalna neo-reakcja (nie mylić z normalną prawicą), czyli między innymi Ty, próbuje zabić. Nikt tam nie chce odpierdalać takich jak neoreakcja, czyli Orban, Pis, niszczyć wszystkiego, karać niemuzułmanów za Islam, niszczyć sądów, UE (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Nie to, co Ty.
   A jej partia jest w parlamencie UE w ALDE z Vernojakmutam. 
   Tym, co zawsze kłamiecie, że nie lubi Polaków i kocha muzułmanów, i jak zgodnie z orbanowsko-bannonowską propagandą mówicie, że chce sprowadzać miliardy migrantów, a mówił, że jest przeciwko nielegalnej imigracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *