ZLECENIE: WALKA Z SZATANEM Konrada Szołajskiego. Z Autorem rozmawia Andrzej Dominiczak

 

Andrzej Dominiczak rozmawia z reżyserem i pisarzem Konradem Szołajskim na temat jego nowej książki o egzorcyzmach. 

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

9 Odpowiedź na “ZLECENIE: WALKA Z SZATANEM Konrada Szołajskiego. Z Autorem rozmawia Andrzej Dominiczak”

    1. Lucyanie, tu jest racjonalista.tv, a  nie np. psychużka.tv".(ortografia problematyczna:).    Nam zalzy glownie na tym, zeby ludzie widzieli i rozumieli – to wystraczy czy raczej wystarczyłoby, bo wtedy nikt nie szukalby u nich pomocy czy czego tam ludziska szukają tak naprawdę. Moze po prostu silnych przeyć szikają??? 

      1. Tak, ale wezmy narkotyki, tez szukaja silnych przezyc. A jednak panstwo zabrania. A tu panstwo pozwala na takie zabawy. Moze dlatego, ze taki egzorcystowany nie zagraza innym, tylko sobie. Jego sprawa, ale  szkoda ludzi. Panstwo pozwala, aby knury bawily sie dziecmi i mlodzieza. Jesli juz to od lat 18.

        1. Ja nie wtierdzę, że to powino być legalne, zwlaszca gdy ma charakter kryptoseksualny, a czesto ma. Być moze byłbym za penalizacją kontaku fizycznego w trakcie tych czarow marów???? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 3 =