13 Tygodnik Faktycznie, a w nim: ratowanie kobiet, autorytaryzm Kościoła i pogromy Żydów.

Hasłem przewodnim 13. wydania Tygodnika Faktycznie jest „Ratujmy Polki przed fanatykami religijnymi!” i czasopismo swoją okładką wyraża sprzeciw wobec barbarzyńskich planów zniewolenia kobiet w Polsce. Okładka odnosi się m.in. do opublikowanego w tygodniku tekstu Anny Dryjańskiej pt. „Szanujmy kobiety”. Znajdziemy w tym wydaniu także tekst analizujący kłamstwa antyaborcyjne.

[divider] [/divider]

Czarny Protest: „Kościół i politycy to mordercy kobiet”

[divider] [/divider]

Tygodnik opisuje także perypetie Krystiana Legierskiego, polityka i prawnika, który próbuje doprowadzić do ukarania proboszcza molestującego przez wiele lat ministrantów. Tygodnik Faktycznie podsumowuje również historię ignorowania przez polski kler zarządzeń papieża Franciszka dotyczących materialnej powściągliwości Kościoła. .

W dziale światopoglądowym znajdziemy m.in. analizę przejawów autorytaryzmu w Kościele katolickim – katolicyzm jako dążenie do totalnego panowania papiestwa, nawet nad bogiem. TF publikuje także tekst (napisany z perspektywy religijnej) zawierający omówienie zapożyczeń żydowskich w chrześcijaństwie, które sprawiają, że antysemityzm w Kościele wygląda bardziej niż zdumiewająco.

[divider] [/divider]

002

[divider] [/divider]

W dziale historycznym m.in. o morderczych legatach papieskich, którzy swoimi intrygami prowadzili do pogromów Żydów i klęsk militarnych.

O autorze wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *