Dość! Czerwona kartka dla PiSu! Zdrojewski, Ciążyński, Karkoszka, Turko

 

Ludzie mają dość. Nigdy jeszcze tylu Polaków nie chciało wręczyć czerwonej kartki swojemu rządowi. I to ledwie po pół roku rządów! Odwołanie rządu drogą referendum nie jest możliwe. Trzeba czekać jeszcze trzy i pół roku. A jaka będzie Polska za trzy i pół roku?

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

14 Odpowiedź na “Dość! Czerwona kartka dla PiSu! Zdrojewski, Ciążyński, Karkoszka, Turko”

 1. Nie podoba mi sie to plucie na PRL, ani przez Turko ani przez Hartmana. Mozna pluc na partie ktorej sie sie lubiło np. PZPR, na radzieckie rządy i obozy, ale plucie na PRL to jak plucie na siebie.
  Plucie na cały PRL jest bardzo prostackie. Za czasow PRL to np. własnie zacofana mentalnie Szwecja przyjezdzała do Polski, aby odetchnąc od bigoteryjnej duchoty.

   1. Napic i na kurwy bo taniej, Szwedki przyjeżdżały usunąc ciąże (do 1975). A jak juz pisałem, na granicy jak wracały, to czekał na nie szwedzki policjant i kontrolował im macice. PiS tez taką kontrolę powinien wprowadzic.

  1. Bardzo sympatyczna osoba, wciąż wierna Twojemu Ruchowi, który Ty Piotrze lubiłeś kiedyś bardziej niż ja. Marzenna wielokrotnie pomagała zdobywać podpisy na listy wyborcze, organizowała twojoruchowski Wrocław.

 2. „Nigdy jeszcze tylu Polaków nie chciało wręczyć czerwonej kartki swojemu rządowi.”
  A to niby skąd wiadomo? Jakieś badania to potwierdzają czy po prostu ktoś wpisał populistyczny tekst?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 8 =