Elity europejskie i islam

Zapewne części z Was wydaje się, że elity europejskie robią wszystko, aby ostudzić emocje na linii rdzenni mieszkańcy Europy a napływowa ludność wyznania koranicznego. Ci źli to są zaś nacjonaliści, konserwatyści, ksenofobii, którzy rzucają bele pod nogi światłych humanistycznych elit. Otóż nie, zapewniam Was, że źle się Wam wydaje i zaraz będę wyjaśniała dlaczego. Elitami nazywam opcje dominujące w roku 2017 w europejskiej polityce i w mediach. Polityków i dziennikarzy którzy mają większy wpływ na to, co się dzieje w Europie niż inni politycy i dziennikarze. 

 

Otóż, załóżmy, że elity chcą dalej przyjmować ogromne ilości muzułmanów i chcą jednak załagodzić napięcia tym wywoływane. Ja osobiście uważam, że nie powinny przyjmować dużych ilości muzułmanów, bo oni się nie integrują, ale dla dobra mojej argumentacji przyjmę taką perspektywę.

 

 

Po pierwsze. Elity powinny zauważyć, że większość ludzi nie jest ksenofobami, tylko obawia się muzułmanów, którzy się nie integrują. Elity nie powinny zatem wciskać ludziom ksenofobii, choć ludzie nie są ksenofobami. Elity powinny zauważyć, że większość ich adwersarzy nie ma nic przeciwko buddystom, hinduistom czy sikhom. Nie mają też ci adwersarze problemów z mniejszościami wyznaniowymi ze świata islamu, na przykład z chrześcijanami. Czemu zatem, poza propagandą i poniżaniem inaczej myślących, miałoby służyć niesłuszne oskarżanie ludzi o ksenofobię?

 

Po drugie. Elity nie powinny kneblować ludzi. Zamiast usuwać rozmówców z przestrzeni publicznej powinni z nimi rozmawiać. Oczywiście wiem, że elity nie mają argumentów i stąd niechęć do rozmowy, jak i inne przykre zjawisko – manipulowanie informacją. Zaprawdę powiadam wam, że fake newsy to nie tylko specjalność prawicy i tzw. populistów (co też potępiam). Fake newsy są częste, jeśli chodzi o ukrywanie islamskiego źródła przemocy w danym wypadku, jeśli chodzi o czynienie z garstek protestujących przeciwko przemocy muzułmanów tysięcy czy wręcz grup większościowych. Przykłady fake newsów można mnożyć.

 

Po trzecie. Elity powinny zadeklarować ilu muzułmanów można przyjąć. 5% w stosunku do całej populacji? 50%? Musi istnieć jakaś górna granica. Jej istnienie uspokoiłoby ludzi słusznie obawiających się islamizacji Europy i stanowiłoby podstawę do dyskusji. Oczywiście w liczeniu tych procentów powinno się brać pod uwagę wszelkie programy łączenia rodzin, oraz wyższy przyrost naturalny wśród muzułmanów. Można też, jak najbardziej, wziąć pod uwagę współczynnik integracji – czyli ilu muzułmanów wśród tych przyjętych zintegruje się, uzna prawa europejskie za ważniejsze od praw szariatu etc.

 

Po czwarte. Elity, dopóki przynajmniej istnieje UE, powinny pamiętać, że obywatel Europy to nie imigrant. Czech mieszkający i pracujący w Paryżu nie jest migrantem, jak Somalijczyk czy Chińczyk, ale obywatelem Europy pracującym w Paryżu. Powinny mu przysługiwać większe prawa i nie powinno się go traktować jak nielegalnego imigranta, jakim bywa często Somalijczyk. Jest tu różnica. Nie rasistowska, ale prawna. Umówiliśmy się, że Europejczyk ma określone prawa w UE. Z Somalią na nic się nie umawialiśmy.

 

Po piąte. Tworzenie nieprawdziwej narracji o automatycznych korzyściach z multikulturalizmu za wszelką cenę to też jest populizm. To druga strona rzeczywistej ksenofobii.  Ludzie którzy wierzą we wspaniałość wypływającą z multikulturalizmu i budujący klub „ludzi lepszych, szlachetniejszych” wierzących w ten dogmat to też są populiści traktujący z nienawiścią osoby uważające inaczej. Ale nawet jakby uznać, że warto budować multikulturalizm dla samego multikulturalizmu bo jest dobry, bo tak, to muzułmanie są kiepskim paliwem w tym projekcie. Oni nie są multikulturalni o czym świadczą niedole osób nie będących muzułmanami w dzielnicach miast Europy gdzie muzułmanie zyskali silną reprezentację.

 

Po szóste. Elity uważają, iż rasizmem jest statystyczne traktowanie ludzi, mówienie o grupach większego ryzyka, jakimi bez wątpienia są muzułmanie, choć oczywiście bez trudu znajdziemy jednostki wywodzące się z tej religii, które są wspaniałe. Populizmem elit jest udawanie, że statystyczne ocenianie ludzi nie ma miejsca w polityce państw większych niż Nauru czy Liechtenstein. Prosty przykład – lekarstwa dopuszczone do refundacji to statystyka, zasady BHP to statystyka, stopień bezpieczeństwa budów i dróg to statystyka. Oceny na kursach i uczelniach i ich wpływ na życie jednostki na rynku pracy to statystyka. I ta statystyka ma swoje ofiary. Ludzie giną na drogach, ludziom niszczy się życie, bo nie zmieścili się w schemacie edukacyjnym opracowanym przez to czy inne ministerstwo edukacji. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że mówi się o statystycznie bardziej niebezpiecznych migrantach. Migranci z Somalii są statystycznie znacznie bardziej niebezpieczni od migrantów z Wietnamu. To nie jest rasizm, ale fakt. Można też oczywiście badać pojedynczo każdy przypadek. Każdego Chung Me, każdego Kowalskiego czy Ahmeda. Ale ile to by kosztowało? Stać nas na to? Nie mamy innych wydatków, bardziej sensownych dla dobra naszego i całej ludzkości?

 

Po siódme. Elity powinny wyraźnie mówić, ile coś kosztuje. Ile kosztować może przyjęcie miliona ludzi, z których większość nie podjęła pracy. Ile będzie to kosztować, jeśli ich dzieci też nie podejmą pracy? Co za te kwoty można zrobić? Dla zdrowia, dla nauki, dla pomocy biedniejszym krajom, dla ochrony środowiska etc. Ludzi powinni dokładnie wiedzieć, czy chcą za to płacić, a nie być karmieni propagandą, dezinformacją, fake newsami i wyzywani od rasistów. Oczywistym jest, że wszystkim nie pomożemy, oczywistym jest, że życie większości z nas nie polega na rozdawaniu (szczerze, lub mniej szczerze) potrzebującym wszystkiego co mamy. Oczywiście, jeśli ktoś chce, może zmienić cały swój dobytek na gotówkę, wynająć samolot i rozrzucić to wszystko nad Somalią czy Afganistanem. Ale raczej nie można zmuszać wszystkich do takiej postawy, zwłaszcza, że nie spotyka się ona z wielką wdzięcznością.

 

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale jeśli nie jesteście przesiąknięci do cna ideologią dającą Wam poczucie fałszywej wyższości zastanówcie się nad tym, czy elity, które być może podziwiacie, robią rzeczywiście rzeczy pozytywne.

O autorze wpisu:

Humanistka z wykształcenia, nie bojąca się jednakże ściślejszej nauki. Od dziesięciu lat sympatyczka polskich racjonalistów, obecnie mieszka za granicą. Obecnie, jako publicystka, zainteresowana obroną wolności słowa, wolności ekspresji artystycznej i tożsamości europejskiej.

96 Odpowiedź na “Elity europejskie i islam”

 1. "Zapewne części z Was wydaje się, że elity europejskie robią wszystko, aby ostudzić emocje na linii rdzenni mieszkańcy Europy a napływowa ludność wyznania koranicznego. "

  Serią są tacy naiwniacy ??

    1. g… wiesz to nie cwaniakuj, bo tu nie trolandia, a mądrzy ludzie przebywają, zacznij edukację aby trolować mądrzejszych od siebie

     Ventotene Manifest (neokomuna) cyt. "Prywatna własność ma być likwidowana, ograniczana, korygowana albo rozszerzana w zależności od sytuacji, nie zaś dogmatycznie, dla zasady."

     1. Rozumiem że w ukochanej przez Ciebie Rosji wszystkie firmy sa prywatne? Na przykład Gazprom?

      Putin nie ogranicza własności prywatnej?

       

     2. Na prawdę daruj sobie ogłupianie mądrych ludzi swoim marksistowskim udawaniem idiotki. Mądrzy ludzie wiedza dokładnie, że Rosja i Eurosojuz to dwie wersje tego samego komunizmu, z tą tylko róznica, że Rosja jest krajem i związkiem krajów-narodów, który już realny komunizm przeszedł w kilku odmianach mniej lub bardziej zamordystycznych, a eurosojuz ciągle do realnego komunizmu /już w nowej XXI-wiecznej odmianie/ dąży. Celem dawno zaplanowanym jest jednak, najpierw zniszczenie narodów Europy, stworzenie jednego super-komunistycznego-państwa – Zjednoczonej Europy, a nastepnie połączenie jej z komunistyczną Rosją i komunistycznymi Chinami w celu stworzenia super-tworu-państwoweego Euro-Azji, a docelowo następnie – komunistycznego rządu światowego. A my nacjonaliści po prostu robiliśmy, robimy i będziemy robić wszystko, aby samotować ten plan w każdy możliwy sposób.

 2. Przecież tak samo Hitler twierdził że Żydzi i Polacy się nie integrują i wyrzucał ich z III Rzeszy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polenaktion

  Przestańmy wreszcie dzielić ludzi na nadludzi i podludzi.

  99,99% muzułumanów nigdy nikogo nie zabiło i nie zabije.

  Zintegrowany jest polski kierowca który zabił po pijanemu 7 osób w UK a niezintegrowani są muzułumanie którzy nigdy nikogo nie zabili?

  Deportowani powinni zostać muzułumanie którzy dopuścili się ciężkich przestępstw typu gwałt, zabójstwo, pobocie czy jazda samochodem po pijanemu albo narkotykach natomiast absurdem jest deportowanie muzułumanów którzy nie popełnili żadnego przestępstwa albo popełnili lekkie przestępstwo typu stłuczka samochodowa czy kradzież telefonu bez bicia okradzionego.

  Taki jest lewacki punkt widzenia

   

  1. " Przecież tak samo Hitler twierdził że Żydzi i Polacy się nie integrują i wyrzucał ich z III Rzeszy."

   Czy może podać Pani dane potwierdzające iż Żydzi i Polacy w okresie międzywojennym regularnie mordowali ludność miejscową przeciętnie raz,dwa razy w miesiącu w liczbie od kilku do kilkudziesięciu osób za jednym razem ? A jeśli nie może Pani podać takich danych to może uprzejmie przyzna Pani iż jej paralele są funta kłaków niewarte ?

   Ps.Przy okazji ,stosunek Hitlera do Żydów i Słowian był stricte rasistowski nie zaś wyrażający ubolewanie iż powyższe mniejszośći nie asymilują się .

   1. >>Czy może podać Pani dane potwierdzające iż Żydzi i Polacy w okresie międzywojennym regularnie mordowali ludność miejscową przeciętnie raz,dwa razy w miesiącu w liczbie od kilku do kilkudziesięciu osób za jednym razem ?<<

    Cała dyskusja z osobnikiem ALA WILK powinna się tu kończyć na stwierdzeniu, że muzułmanie nie są dziś w roli przedwojennych Żydów, ani Polaków, a w roli  niemieckich faszystów. Żydzi  znowu muszą się obawiać o swoje życie w Europie i stopniowo się wynoszą z krajów obficie zasiedlonych islamskimi nazistami. Ale skoro nawet do tak światłego humanisty jak Jan Hartman to nie dociera, to co się dziwić przeciętnemu trollowi.

     1. typowe zaślepienie komunisy na rzeczywistość sprzeczną z urojeniami

      są takie islamskie-państwa-miasta, a co najmniej islamskie-państwa-dzielnice na wielu obszarach UE, w Szwecji, Francji, Niemczech, UK itd.

     1. dokładnie! o tym jaką wiarę wyznają poszczególni posłowie oficjalnie w przeważającej liczbie przypadków nie wiesz, a między muzułmanami i katolikami /co pokazują doświadczenia tzw. zachodu/ w większosci spraw tego typu następuje polityczny ścisły sojusz; więc jeśli w polskim sejmie są jacys posłowie muzułmanie, z pewnościa głosowali za zakazem

 3. No i teraz pytanie – jaka to wspaniała służba zdrowia jest w krajach jednolitych narodowo gdzie nie trzeba utrzymywać bezrobotnych muzułumanów?

  Jakieś przykłady? Rosja? Białoruś? Korea Północna? Chiny? Na czym polega wyższość białoruskiej służby zdrowia nad niemiecką czy francuską?

   

     1. W Japonii jest 150 000 muzułumanów. 

      W Szwajcarii jest 500 000 muzułumanów.

      Elasp boi się 7000 muzułumanów w Polsce.

       

       

     2. W Polece mieszka 10-11 tys muzułmanów, część z nich to polscy Tatarzy, bardzo zasłużeni dla Polski.  Nie chcę, żeby było ich (muzułmanów) więcej – mam prawo nie chcieć, gdyż jestem w swoim kraju . Niech decyduje większość, która zresztą jest także na "nie". Co ciekawe, importowi muzułmanów do polski sprzeciwiaja się także polscy Tatarzy – i chwała im za to:

      .

      https://wpolityce.pl/polityka/340418-prof-chazbijewicz-nie-nalezy-przyjmowac-do-polski-uchodzcow-rzad-kopacz-byl-rzadem-przejsciowym-i-nie-powinien-podejmowac-zadnych-zobowiazan

      .

       

     3. Nie chcę tak, jak nie chcę, by ktoś przychodził do mojego mieszkania, a zwłaszcza w nim mieszkał. Nie muszę tłumaczyć się z tego "nie" – na tym między innymi polega fakt, że mieszkanie jest moje. To samo dotyczy mojego kraju. Fakt, że mieszkanie (lub kraj) jest mój kończy dyskusję – i tyle. Nikt nie może mnie zmusić do zmiany decyzji i każdy musi ją respektować. Jeżeli "własność" i "wolność" mają coś znaczyć, a nie być pustymi słowami i sloganami. Problem uchodźczy to nie test z miłosierdzia, to walka w obronie wspomnianych obydwu wartości. Jeżeli ustąpimy, będzie można nam narzucić dowolne rozwiązanie w imię takiego lub innego celu (władza zawsze znajdzie pretekst) 

     4. NIe uważasz że Twój strach przed muzułumanami jest irracjonalny, skoro za przykład stawiasz Polsce Szwajcarię i Japonię gdzie jest kilkunastokrotnie więcej muzułumanów niż w Polsce?

      Skoro w Japonii 150 000 muzułumanów nie wymordowało jeszcze 130 mln Japończyków to na jakiej podstawie twierdzisz że 7000 muzułumanów wymorduje 38 mln Polaków?

       

     5. Czyli rozumiem Elasp że uważasz że Hitler miał prawo wyrzucać Polaków i Żydów z III Rzeszy?

       

     6.  

      Mam do ciebie sprawę: otoż chciałbym nieodpłatnie zamieszkać w twoim mieszkaniu. Czy możesz przesłać adres red. Tabiszowi, a on prześle go mnie? Mam kilka dziwnych zwyczajów, do których jednak można się przyzwyczaić przy odrobinie tolerancji i wyrozumiałości. Tych masz jednak całe pokłady.  

      .

      Pytam na poważnie i traktuję twoją odpowiedz jako test na wiarygodność tego, co piszesz na forum.   

     7. Mam do Ciebie pytanie?

      Czy popierasz politykę Hitlera odnośnie wyrzucania Polaków i Żydów z III Rzeszy?

       

     8. @ Elasp

      Czy ja żądam żebyś przyjmował muzułumanów do domu?

      Mamy pełno pustych bloków np. przy starych PGRach czy jednostkach wojskowych jaki problem ich tam zakwaterować?

      Skoro 150 000 muzułumanów nie zabiło 130 mln Japończyków to dlaczego 7000 muzułumanów ma zabić 38 mln Polaków?

       

     9. Nie kręć, nie wykręciaj się i podaj adres – bo inaczej cała twoja postawa jest nic nie warta. Chcesz pomagać osobom w potrzebie, czy nie?  

       

     10. Czy jeżeli jestem za bezpłatną służbą zdrowia to mam Ci robić bezpłatnie lewatywę? To absurd. Chcę płacić podatki zarówno na to żebyś miał prawo do bezpłatnej lewatywy jak i na uchodźców.

       

     11. Nie interesuje mnie, co ty chcesz, ważne są też potrzeby innych. Nie można myśleć tylko o sobie.  Podaj adres, bo jestem w potrzebie mieszkaniowej (nie żartuję). Nie sądziłem, że znajdę rozwiązanie uczestnicząc w racjonalistycznym forum. Mieszkanie jest mi potrzebne od zaraz, sytuacja jest bardzo pilna – nie mogę czekać na żadne rozwiązanie systemowe. 

      .

      Adres prześlij red. Tabiszowi – mam nadzieję, że Redaktor zgodzi się na takie pośrednictwo. Udostepnienie mieszkanie będzie pięknym gestem osoby o wrażliwości lewicowej.

      .

      Jakby co, mój adres emailowy to: elasp@gazeta.pl.

      .

      Dziękuję i pozdrawiam.

     12. Przepraszam, dlaczego ty nie chcesz  pomóc, tylko odsyłasz mnie do Albertynów? Nie jesteś chyba hipokrytką, która głosi, że "ludziom w potrzebie należy pomagać", a jak przychodzi co do czego, to tego nie robi – ? 

     13. @ Elasp

      Czy jeżeli jestem za bezpłatną służbą zdrowia i nie robię Ci osobiście bezpłatnie lewatywy to też jestem hipokrytką?

      A może jeżeli jestem za bezpłatnymi drogami i sama nie leję asfaltu to też jestem hipokrytką?

      Chcę płacić podatki na NFZ, drogi, bezdomnych Polaków i uchodźców. To wystarczy.

       

     14. Kto orzekł, że "wystarczy"? Może nie wystarczy? Jak człowiek topi się, to widząc to też wzruszysz ramionami i powiesz, że "wystarczy" jak z twoich podatków będzie utrzymywana policja i pogotowie ratunkowe?

      .

      Czekam więc na konkretną pomoc z twojej strony, a nie na frazesy o podatkach.

     15. @ Elasp

      Ratowaniem topielców w UE zajmuje się mój szef George Soros a nie ja.

      Wybacz ale nie mogę być Twoją osobistą pielęgniarką i ratowniczką jednocześnie.

      Natomiast chcę płacić podatki na NFZ, na Brata Alberta na Tarnogaju i na ratowanie uchodźców przed utonięciem i bombami Putina.

       

     16. "Wybacz ale nie mogę być Twoją osobistą pielęgniarką i ratowniczką jednocześnie."

      .

      Nie możesz, czy nie chcesz? To jednak różnica. Wystarczy, że użyczysz mi swojego mieszkania na pewien czas – tylko o to cię proszę, Być może coś zniszczę (celowo lub przez nieuwagę), ale przecież naprawsz, jak by co. Niby dlaczego nie możesz tego zrobić, tzn. uzyczyć mieszkania (bo że nie chcesz, to widzę) – ?

      .

      Podaj choćby jeden powód, dla którego "nie możesz" tego zrobić.  

       

     17. niesamowite, udało się pokonać trola; i to tak banalnie; a nawet nie doszło do argumentu o tym, że komunistyczne trole chcą innym ustalać, kto będzie ich sąsiadem /bo budynek rzekomo pusty – nie mówiąc już kto, ile i dlaczego ma zapłacić za remonty i przystosowanie do mieszkania ludzi, nie mówiąc już o tym…. czemu po tych wydatkach mieszkań tych nie mają otrzymać… bezdomni Polacy?!/

     18. Który bezdomny Polak chciałby mieszkać w byłym PGRze?

      Elasp?

      A uchodźcy będą tam mieszkać, bo lepsze to niż wojna. Inna sprawa że i tak wyjadą do Niemiec.

      Elasp ty w ogóle nie rozumiesz na czym polega socjalizm – nie na tym żebym rzucała moją pracę u Sorosa i robiła Ci lewatywy tylko na tym że płacę podatki żebyś miał prawo do bezpłatnej lewatywy.

       Natomiast prawica nie chce płacić podatków żeby biedni ludzie musieli sami sobie budować domy i robić lewatywy. To absurd. 

     19. Powiedz dlaczego "nie możesz" przyjąć mnie do własnego mieszkania – ? Na pewno lepsze to, niż samo dywagowanie o pomocy – na co zawsze masz ochotę i czas.

      .

      Co ci szkodzi? W czym problem?  

       

     20. To mi szkodzi że boję się że uznasz że nie jestem Białą Słowianką ( nie mam blond włosów i niebieskich oczu jak np. Marta Kaczyńska) i będziesz chciał mnie zgwałcić albo zabić.

      Dlatego wolę żebyś mieszkał u Brata Alberta i chcę na to płacić podatki.

       

     21. 'To mi szkodzi że boję się że uznasz że nie jestem…", itd. 

      .

      Przecież 99,9 % wynajmujących u kogoś mieszkanie nikogo nie zamordowało.

      .

      No więc jak będzie?

     22. odnosnie rozmowy o mieszkanie, zauwaz jeszcze ze trollica Wilk dala sobie prawo do odmowy, ale jakos nie przychodzi jej do glowy ze "KRAJ" tez ma takowe prawo. Ona podeslala Ci adres do jakiegos osrodka, bo nie zamierza Cie goscic ani utzymywac 😉 ale jak Kraj chce odeslac ludzi do osrodka dla uchodzcow (mimo ze i tam bedziemy ich utrzymywac) to nagle widzi problem. Noo, ale  ala wilk to lewicowa trollica, tam mozgu i co za tym idzie "mysli, logiki" ze swieca szukac 🙂

     23. Nie zamierzam gościć Elaspa i uchodźców we własnym mieszkaniu, ale zamierzam ich utrzymywać, bo chcę płacić podatki na ośrodki dla bezdomnych muzułumanów i nie-muzułumanów. 

      Tak samo nie chcę osobiście robić Elaspowi lewatywy, ale chcę płacić podatki na NFZ żeby Elasp miał prawo do bezpłatnej lewatywy robionej przez pielęgniarkę która ma kontrakt z NFZ. Tak trudno to zrozumieć?

      To chyba lepsze niż topienie uchodźców w morzu co proponuej prawica?

       

     24. @ Elasp

      Sądząc po Twoich wypowiedziach nie tolerujesz lewactwa. Dlatego nie ma miejsca dla Ciebie w moim domu. Natomiast chcę płacić podatki na noclegownię w której mógłbyś spać.

       

     25. @ Marek DD

      Jest dokładnie tak jak mówisz. Lewicowosc to nie stan umysłu, to stan braku umysłu i zdolności do logicznego myslenia. Jeżeli idiota chce mieć poglądy i ideologię, przeważnie zostaje "człowiekiem lewicy".

     26. Ważne, że ty jesteś modelowo tolerancyjna. Przecież nacjonalistów nie chcesz wyrzucac z Polski (bo chyba nie chcesz?), więc i mnie nie będziesz miała powodu wyrzucać z własnego lokum. Przemień tylko werbalną tolerancję w czynną postawę i prześlij adres swojego mieszkania. Mój adres emailowy znasz. 

     27. "Nie zamierzam gościć Elaspa i uchodźców we własnym mieszkaniu."

      .

      Czy uszanujesz więc zdanie ludzi, którzy nie zamierzają gościć uchodzców we własnej gminie? A może ich gmina nie jest "ich", tylko należy do państwa? Czy uszanujesz zdanie mieszkańców wszystkich gmin, jeżeli mieszkancy żadnej z gmin w Polsce nie zgodzą się na to, by zorganizować na terenie ich gminy ośrodek dla uchodzców? Przecież nawet "były PGR" nie znajduje się w próżni, tylko znajduje się w obrębie jakieś gminy (jakichś gmin) – co wtedy, gdy ich mieszkańcy nie bedą zamierzali goscić uchodzców w swojej gminie? Czy tak samo zrozumiesz i uszanujesz ich zdanie, czy też zbudujesz (zorganizujesz) ten ośrodek pomimo ich sprzeciwu, siłą?    

     28. Tu akurat nie ma problemu bo prezydent Poznania zadeklarował przyjęcie uchodźców. Czyli mamy chętną gminę a nawet miasto na prawach powiatu. 

      Natomiast nie wiem dlaczego boisz się tych 7000 uchodźców skoro w Szwajcarii którą stawiasz Polsce za wzór jest pół miliona muzułumanów.

      Możesz mi to wytłumaczyć?

       

     29. @ Elasp

      Mam nadzieję że dożyję czasów gdy w Polsce za rasistowskie wypowiedzi będą wsadzać do pudła.

      Paragraf jest ale nie jest niestety przestrzegany

     30. @ Elasp

      Lewicowość to normalność.
      Prawicowość to dzielenie ludzi na nadludzi ( Biali Słowianie) i podludzi ( muzułumanie).

     31. Przyjęcie jakiej liczby uchodźców zadeklarował Adamowicz? Przecież nie 7000 – ? A więc tak czy owak "jest problem".

      .

      Nie odpowiedziałaś jednak na pytanie. Przypuśćmy więc, że większość mieszkańców Gdańska będzie się sprzeciwiać sprowadzeniu tych uchodźców i przypuscmy również, że dojdzie do masowych protestów gdańszczan. Czy Adamowicz powinien posłuchać protestujących, czy też powinien sprowadzić uchodźców mimo ich (gdanszczan) sprzeciwu, skoro jest prezydentem?

       

     32. Budyń nikogo nie przyjmie, bo to nie od niego na szczęście zależy, ale od Rządu RP – to raz; dwa – jesli juz mówimy o konsekwencjach dziurach w prawie, to chore jest to, że Budyń nie idzie siedzieć /ponieść realnie może tylko tzw. odp. polityczną a nie karną/ za to, że wbrew konstytucji RP i ustawom RP jawnie zamierza sprzeniewierzać środki publiczne na nieautoryzowany nielegalny import cudzoziemców, zamiast zgodnie z obowiązkiem samorządowca przeznaczać je na potrzeby mieszkańców miasta / gminy; w szczegółności dotyczy to skromnego zasobu mieszkań komunalnych, które w pierwszej kolejności bezwzględnie należą się potrzebującym mieszkańcom / bezdomym miasta / gminy

     33. @ Elasp

      ONR Gdańsk to nie wszyscy gdańszczanie, ONR Poznań to nie wszyscy poznaniacy.

      Protesty na pewno będą ale w końcu prezydenta zapraszającego uchodźców ocenią wszyscy gdańszczanie i poznaniacy w wyborach, a nie tylko ONR.

       

       

     34. Gdzie konkretnie w Gdańsku chciałabyś ulokować uchodźców i ilu? 

      .

      Poza tym nie odpowiedziałaś na pytanie, co ma zrobić prezydent G. jeżeli gdańszczanie masowo by protestowali przeciw sprowadzeniu u. Nie mówię, że będą, ale załóżmy, że będą. Co wtedy ma zrobić Adamowicz twoim zdaniem?

       

 4. @ Elasp

  Nie mogę się zajmować Tobą i robić Ci lewatywy bo pochłania mnie praca u Sorosa. Natomiast chcę płacić podatki żebyś otrzymał miejsce w noclegowni i żeby pielęgniarka robiła Ci lewatywy na NFZ.

  W ogóle nie rozumiesz na czym polega istota lewactwa. 

  To prawica nie chce płacić podatków więc musi potem sama strzelać do przestępców jak w Rosji czy Teksasie. My lewacy chcemy płacić wysokie podatki na skuteczną policję.

   

  1. istota lewactwa to zmusić innego, żeby zapłacił za coś, co mu zaszkodzi i czego nie chce, bo lewak uważa, że to szczytne i wymagają tego prawa człowieka lub inne lewackie urojenia

   prawica nie jest zmuszana sama strzelać do przestępców, tylko sama chce to robić, bo wie, że nie istnieje coś takiego, jak "skuteczna policja" w realnym rozumieniu tego słowa /przciętna interakcja z bandytą trwa tak krótko, że nie ma szans, aby w tym czasie pomogła nawet najlepiej zorganizowana najdroższa policja; a co więcej – przy daniu jej ogromu środków i kompetencji, zawsze obróci się ona przeciw obywatelom; państwo nieograniczone (komunistyczne) to dyktatura/

   słusznie, że lewacy chcą płacić podatki, żeby utrzymywać działające państwo – lewacy musza tylko zrozumiec, że ich lewactwo musi być nacjonalistyczne, aby zadziałało i działało długo; gdy socjal robi się powszechy dla imigrantów /tj. ludzi którzy na gapę chcą korzystać, bez uprzedniego ani następczego poświęcenia się krajowi/, skutek jest zawsze taki sam – zaczyna się najazd coraz szerszej rzeszy ssaczy i pasożytów i system bankrutuje;

    1. @ Malejący

     A jakie są te "tradycyjne" prawa obywateli?

     Prawo do posiadania niewolników?

     Prawo do bicia baby po mordzie jak w Rosji?

      

     1. typowe – trol nie umie czytać, a czytanie ze zrozumieniem to dla trola abstrakcja

      skąd trol urolił sobie "tradycyjne prawa obywateli"…

     2. No to napisz w końcu jakie to "prawa obywateli" masz na myśli.

      Prawo do bicia baby jak u Putina? Bo rozumiem  że wg prawicy obywatelem może być tylko biały mężczyzna nie muzułumanin?

       

     3. mam po prostu na myśli prawa obywateli, a nie prawa nieobywateli (cudzoziemców); mam tez na myśli prawa obywateli niebędących osądzonymi i skazymi bandytami; przecież to jasne, że chodzi o to, iż neokunistyczne urojenie tzw. praw człowieka skutkuje wyłącznie ochroną niechcianych cudzoziemców przed deportacją oraz ochroną bandytów przez zasłużonymi i sprawiedlwymi karami (z karą główną włacznie a w przypadku kar więzienia – odpowiednio nieprzyjemnego bez opcji użalania się i odszkodowań za ciasnote, złe jedzenie itp. fantasmagorie), albowiem prawa uczciwych obywateli są normalnie zawsze właściwie chronione w demokratycznym państwie prawnym w ustawodawstwie wewnętrznym; dokładnie w tym właśnie celu zamiar wypowiedzenia konwencji o prawach człowieka przejawia np. UK i już niedługo to uczyni; można być przy tym pewnym, że poziom ochrony prawnej uczciwych obywateli UK przy tym ani o jotę nie ucierpi, i nadal będzie o niebo wyższy niż np. w RP

 5. @ Elasp

  Problem w tym że w krajach lewackich nie można mieć 10 zawodów na raz.

  Ja nie mogę jednocześnie pracować dla Sorosa i opiekować się Tobą i robić Ci darmowe lewatywy oraz pełnić funkcję ratownika na plaży.

  W krajach prawicowych – tam każdy robi wszystko sam bo są niskie podatki a więc nie działają służby typu policja, szpitale, noclegownie dla bezdomnych czy ratownicy plażowi.

  Właśnie dlatego lepsze są kraje lewackie. Płacę podatek i państwo zapewnia Ci pielęgniarkę i noclegownię na Tarnogaju.

   

 6. Zajmowanie się 10 rzeczami na raz – pracą dla Sorosa + pielęgnowaniem Elaspa + ratowaniem tonącego Elaspa + robieniem Elaspowi lewatywy powoduje że tak naprawdę nie zrobi się żadnej rzeczy dobrze.

  istotą lewactwa jest specjalizacja  – płacimy podatki po to żeby odpowiednie służby robiły różnie rzeczy dla nas.

  Natomiast w kraju prawicowym gdzie nie ma podatków trzeba być jednocześnie pracownikiem w swoim zawodzie + ratownikiem + pielęgniarką + żołnierzem + policjantem + lekarzem ( bo nie ma NFZ) i tak dalej i tak dalej.

  Efekt jest taki że w kraju prawicowym nie da się żyć i ludzie uciekają do krajów lewackich.

   

  1. Nie "10 rzeczy na raz", tylko przyjęcie kogoś jako współkolatora. Uzyczenie mieszkania nie jest  specjalnie absorbujące i nie jest zadnym zawodem. Ludzie pracują w różnych zawodach, a zarazem wynajmują komuś pokój i nie ma z tym żadnego problemu. Obiecuję zresztą, że nie bedę absorbujący.

   .

   No więc albo zgódz się, albo podaj rzeczywisty i przekonujący powód, dla którego nie możesz przyjąć mnie "na mieszkanie". Bo jak na razie takiego powodu nie podałaś.   

    

  2. @ Elasp

   A jeżeli przejdziesz na islam i będziesz chciał mnie zgwałcić?

   Albo stwierdzisz że nie jestem Białą Słowianką ( mam czarne oczy i czarne włosy) i stwierdzisz że trzeba mnie zgwałcić dla dobra Narodu Polskiego to co wtedy?

   Dlatego jako lewaczka chcę płacić podatki na Brata Alberta i żebyś sobie tam spał – tak samo jak chcę płacić podatki na adaptację bloków popegeerowskich na mieszkania dla uchodźców.

    

   1. i wyszło szydło z wora – trolica boi sie islamskich gwałcicieli !!

    dlatego wydumała w swoim ostatnim neuronku sterowanym przez Sorosa, że …. wsadzi gwałcicieli innym obywatelom na łeb w małych miasteczkach i wsiach !!!, niech tam się dają gwałcić i mordować lepszej rasie bezdomnych na własne życzenie, bo bezdomni obywatele nie ze swej winy, np. wskutek tzw. reprywatyzacji  … to by wzgardzili, gdyby państwo zapewniło im darmowe mieszkania

    1. Boję się gwałcicieli niezależnie od rasy, ale boję się też że Elasp uzna że nie jestem prawdziwą Polką bo nie mam blond włosów i niebieskich oczu jak prawdziwa Słowianka taka jak Beata Szydło czy Marta Kaczyńska.

     Gdybym miała blond włosy i niebieskie oczy jak Marta Kaczyńska to pewnie nie musiałabym się obawiać Polskich Słowiańskich Patriotów i wtedy mogłabym przyjąć Elaspa na chatę.

     Natomiast niestety ale Bóg nie obdarował mnie niebieskimi oczami i blond włosami. Mam urodę taką bardziej południową – czarne oczy czarne włosy ciemna cera. Dlatego proponuje Elaspowi noclegownię finansowaną m.in. z moich podatków.

      

      

     1. Nie przejmuj się mankamentami swojej urody – przecież każdy ma jakies wady  – tylko udostepnij mi mieszkanie, bo jak na razie przed wszystkimi na forum wychodzisz na kłamczuchę i hipoktytkę, która "chce pomagać", a pożniej okazuje się, że chce, owszem, "by pomagano", (by "państwo pomagało"), najlepiej jak najdalej od niej. 

       

     2. @ Elasp

      Chcę płacić podatki na organizacje pomagające bezdomnym i uchodźcom.

      Natomiast nie chcę Ciebie w moim domu, bo boje się Polskich Białych Słowiańskich Patriotów właśnie dlatego że mam typ urody inny niż Marta Kaczyńska typowa słowiańska blondynka z niebieskimi oczami.

       

      Rozumiem że nie wystarcza to że chcę Ci pomóc finansowo? Mam osobiście robić Ci lewatywę zamiast płacić na NFZ?

       

     3. Przecież 99,9 % wynajmujących u kogoś mieszkanie nikogo nie zamordowało.

      .

      No więc jak będzie?

     4. lewackie trolice chcą płacić podatki na organizacje pomagające bezdomnym i uchodźcom. i bardzo słusznie – niech płaca. tylko czemu nie zamkną mordy, kiedy opłacone państwo – w pełni zgodnie z zasadami komunistycznych lewackich trolic potem samo decyduje jak te pieniądze wydać i obecnie zdecydowało, że … pośród przymusowo nam do zaimportowania nachodźcow nie ma i nie będzie żadnych uchodżców, więc nie będzie żadnego importu tym razem; ponadto policzyło, że kasy z podatków lewaków krajowych nie starczy na to co przymusowo nam do zaimportowania naliczono

     5. @ Malejący

      Cechą charakterystyczną prawicy jest to że prawica generalnie nie chce wydawać kasy i chce niskich podatków, ale nie ma nic przeciwko wydawaniu kasy na paszporty, wizy, stanie w kolejce na granicy, cła itp. A pisowska polityka wstawania z kolan doprowadzi do wyrzucenia Polski z lewackiej UE a wtedy straty pójdą w miliardy. Rosja rozwija się w tempie minus 3% rocznie bo nałożono na nią sankcje. Dlatego ja jestem za przyjęciem 7000 uchodźców bo skoro pół miliona muzułumanów nie wymordowało Szwajcarów to jakim cudem 7000 uchodźców wymorduje Polaków?

      Przecież ciągle wychwalacie Szwajcarię gdzie jest pół miliona muzułumanów a boicie się 7000 muzułumanów w Polsce?

      Rozumiem że prawicowość rzuca się na mózg ale do tego stopnia?

       

       

     6. miałem to napisać już dawno, ale pomijałem tę żenadę milczeniem, ale tym razem już chyba czas – jest po prostu wprost niepojęte skąd u lewaków bierze się ta fobia, że Polska zostanie wyrzucona z UE; większego kretynizmu urojenia nie można sobie po prostu wyobrazić.. szkoda tegpo nawet dalej komentować /czy można sobie wybrazić, że jakiś kraj mógł zostać wyrzucony z komunistycznego związku sowieckiego? NIE! to tak samo żaden kraj nigdy nie zostanie i nie może byc wyrzucony z komunistycznego związku europejskiego! prędzej /mimo, że i to potrwałoby lata nawet gdyby nie przeszkadzać, a przeszkadzamy i będzie dalej przeszkadzać/ komunistyczny związek europejski utworzy komunistyczną euroejska armię, która zrobi tu interwencję i przymusi polandię do komunistyucznego porządku, niż pozbędzie się tak znacznego wasala ale wracając z trolistycznych urojeń do realiów – nie miną jak znam życie miesiące, a kwestia Polski w UE i UE w ogóle będzie ułożona na nowo i wszelkie ataki się skończą;  /starczy podać 2 linki http://newsweb.pl/2017/09/11/w-brukseli-wszystkim-opadly-szczeki-polska-chce-zrzec-sie-unijnych-dotacji-stawia-jeden-warunek/&nbsp; http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/faz-bronmy-sie-reparacjami-dla-polski-otworzy-droge-roszczen-innym-krajom/

     7. miałem to napisać już dawno, ale pomijałem tę żenadę milczeniem, ale tym razem już chyba czas – jest po prostu wprost niepojęte skąd u bezmózgich lewaków bierze się ta fobia, że Polska zostanie wyrzucona z UE; większego kretynizmu urojenia nie można sobie po prostu wyobrazić.. szkoda tegpo nawet dalej komentować /czy można sobie wybrazić, że jakiś kraj mógł zostać wyrzucony z komunistycznego związku sowieckiego? NIE! to tak samo żaden kraj nigdy nie zostanie i nie może byc wyrzucony z komunistycznego związku europejskiego! prędzej /mimo, że i to potrwałoby lata nawet gdyby nie przeszkadzać, a przeszkadzamy i będzie dalej przeszkadzać/ komunistyczny związek europejski utworzy komunistyczną euroejska armię, która zrobi tu interwencję i przymusi polandię do komunistyucznego porządku, niż pozbędzie się tak znacznego wasala

      ale wracając z trolistycznych urojeń do realiów – nie miną jak znam życie miesiące, a kwestia Polski w UE i UE w ogóle będzie ułożona na nowo i wszelkie ataki się skończą;  /starczy podać 2 linki newsweb.pl/2017/09/11/w-brukseli-wszystkim-opadly-szczeki-polska-chce-zrzec-sie-unijnych-dotacji-stawia-jeden-warunek  kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-zachodnia/faz-bronmy-sie-reparacjami-dla-polski-otworzy-droge-roszczen-innym-krajom

     8. @ Malejący

      Czyli rozumiem że jesteś przeciwko stworzeniu armii UE? Jak USA mają jedną armię to dobrze, jak Rosja ma jedną armię to dobrze, jak Chiny mają jedną armię to dobrze, jak UE ma mieć jedną armię to źle? 

      http://forsal.pl/artykuly/1031898,kaczynski-ue-powinna-stac-sie-supermocarstwem-z-prawdziwa-armia-duzo-silniejsza-od-rosyjskiej-wywiad.html

      A jeżeli Niemcy nie będą chciały wypłacić odszkodowań to co wtedy? WOT zbombardują Berlin? Będziemy bojkotować niemieckie Audi i Golfy TDI? Jakieś inne pomysły na wyegzekwowanie odszkodowań od Niemiec?

       

     9. Przestań się dziecko już kompromitować, gdyż o polityce międzynarodowej i dymplomacji nie masz zielonego pojęcia. A Kaczyński popierając "wspólną" (czyli zewnętrzną pozakrajową armię przewidzianą zwłaszcza do interwencji w landach niepokornych) bredzi jak kompletny dureń, jakim jest bez wątpienia w niektórych tematach, jak kazdy polityk, zwłaszcza jest (może mniejszym niż wielu innych ale) naiwnym durniem w temacie tego co się dzieje w UE. /Durniem był także jego śp. brak podpisując Traktat Lisboński, i durniem jest on kontynuująć likwidację Państwa Polskiego porzez popieranie coś tak skrajnie niebezpiecznego jak armia ojrosojuza – nadto dowodzona przez typowych eurosojuzowych degenratów, alkoholików, synów nazistów, debili, wariatów, itp./.

     10. Jako ciekawostkę dodam, że DECYZJA RADY (UE) 2015/1601 z dnia 22 września 2015r. o tzw. relokacji /nachodźców/* jest prawem czasowym i przestaje ona obowiązywać w dniu 26.09.2017r.

      już za 2 tygodnie UE nie będzie mieć żadnej podstawy do czepiania się RP w sprawie niewykonania nieaktualnego prawa i temat zniknie, albo będzie poruszany wyłącznie przez demagogów i lewackich troli

       

      * eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32015D1601

       

     11. @ Malejący

      Ważna wiadomość i warta upowszechniania, rzeczywiście czyniąca bezprzedmiotową dalszą dyskusję nt. przyjmowania (lub nie) uchodzców w ramach relokacji wymuszanej przez UE. Można spokojnie zamknąć temat i zająć się innymi sprawami.   

       

     12. Według poufnego dokumentu do jakiego dotarł The Times Niemcy i Francja chcą mieć możliwość zawieszenia strefy Schengen w „wyjątkowych okolicznościach”.

      Poufny dokument, do którego dotarł brytyjski dziennik wskazuje, że pomysł znajduje poparcie również w Austrii, Danii i Norwegii. Autorzy dokumentu podkreślali, że kontrole graniczne pozostają niezbędne w obliczu napływu nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

      Propozycja przedstawiona przez te państwa zakłada, że łączny limit czasowy przywrócenia kontroli granicznej nie może był dłuższy niż dwa lata jednak w wyjątkowych okolicznościach może zostać przedłużony o kolejne dwa lata, łącznie do czterech lat.

    2. @ Malejący/Elasp

     Czy możecie mi wyjaśnić jak to się stało że pół miliona muzułumanów nie zgwałciło jeszcze Szwajcarek?

      

     1. 1. bo Szwajcaria jest silnym państwem; nie jest w UE; nie jest lewacka; a każdy obywatel jest uzbrojony /w lewackiej Szwecji sytuacją wygląda dokładnie odwrotnie/

      2. bo główna kwestia to nie to, że muzułmanie sami w sobie są "problemem" w kwestii masowych gwałtów, tylko problemem jest nagła masowa imigracja młodej dziczy z Afryki, do której tak w Szwajcarii, jak i np. w RP, udało się nie dopuścić;

      3 bo lewacy bredzą i dają przykłady z d… sensowne tylko dla innych oszołomów,

      4 wpisz cokolwiek, bo neokomunista z drugiej strony i tak nie zrozumie, będzie bredził swoje marksistowskie bajki, jak czyni z pokolenia na pokolenia od dekad

     2. 1.  W USA i Rosji też każdy jest uzbrojony i zamachy terrorystyczne tam były. Zresztą nie myślisz chyba że każdy Szwajcar non-stop nosi broń przy sobie na codzień?

      2. Przecież Szwajcaria jest w strefie Schengen i nie wprowadziła kontroli na granicach. A zamachów w UE dokonywali również muzułumanie urodzeni w UE. W Szwajcarii też jest przecież masę muzułumanów urodzonych w Szwajcarii.

      3. O co ci chodzi z tym neokomunizmem? W komuniźmie nie ma firm prywatnych, a w UE przecież 80% firmy to firmy prywatne. Komunizm panuje w ukochanej przez prawicę Korei Północnej a nie w UE.  To w Korei Północnej nie ma demokracji, nie ma uchodźców, jest kara śmierci, jest sojusz z Rosją – czyli spełnione są postulaty polskiej prawicy.

       

     3. 4 wpisz cokolwiek, bo neokomunista z drugiej strony i tak nie zrozumie, będzie bredził swoje marksistowskie bajki, jak czyni z pokolenia na pokolenia od dekad

      i cokolwiek napiszesz

      3 lewak pobredzi kolejnym przykładem z d… sensownym tylko dla innych oszołomów,

 7. nauka nie emocje —- od 30 – 60% muzułmanów europejskich jest za wprowadzeniem szariatu w europie —- śa badania ze społeczenstwo moze przyjac do 5% obcokrajowców bez problemowo -niestety tworza enklawy dzielnice getta – i n ie integruja sie —sa wyliczenia ze przyjazd turków po 40 latach – jeszcze sie nie zbilansował — a imigracja była powolna – obłozona wieloma regulacjami – wiek wykształcenie zdrowie -nienaganne zachowanie 4 lat okres próbny -mozliwosc odesłania /obecnie tego niema — EUROPA NIEPOTRZEBUJE NIEWYKSZTAŁCONYCH PRACOWNIKÓW – MA PROBLEMY ZE SWOIMI – USA – PRZYJMUJA KAZDĄ ILOSC INFORMATYKÓW – BEZ ZADNYCH OGRANICZEN 

  1. Czyli co proponujesz? Ustawy norymberskie wobec muzulumanów? Podział na nadludzi i podludzi? Na lepszy i gorszy sort?

   A jak już wyrzucimy z UE muzułumanów to przyjdzie kolej na tych którzy nie są niebieskookimi blondynami? Bo okaże się że 60% czarnookich brunetek jest przeciwko zakazowi usuwania ciąży pozamacicznej?

    

   1. Kolejne typowe lewackie pierdu-pierdu argumentum ad hitlerum.

    Na prawdę NIC się takiego nie wydarzy, gdyby przywrócić liczbę imigrantów w UE spoza UE do roku 2014. NIC – będzie normalnie jak w 2014 roku było.

    Można – jak Trump w USA – rozpocząć akcję … masowego przestrzegania prawa w UE i masowo deportować NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW.

    No tak, ale to lewakom i eurokomuchom nie mieści się w głowie. Jak można przestrzegać prawa, które im się nie podoba, mimo że obowiązuje od lat i NIE MA WOLI WIĘKSZOŚCI by je zmienić.

 8. Smutne jest tylko to, że w mediach polskojęzycznych toczą się ciągle jałowe i bezsensowe dyskusje o imigracji islamskiej do Polski, której masowo nie było, nie ma i nie będzie, a żadnych do przymusowych transportów nachodżcow afrykańskich Rząd nie dopusci, choćby nie wiem jak wyły neokomunistyczne jaczejki i inne malutkie NGOsy już nastawione na ssanie kasy nie tam, gdzie ona rzeczywiście się leje, a NIKT praktycznie nie dyskutuje o realnym problemie naszegi kraju, jakim jest zalegalizowana i popierana przez Rząd, resztę polskojęzycznych elit i praktycznie znaczną część ogłupionego społeczeństwa, prawdziwa inwacja imigrantów zza wschodniej granicy i szereg dalszych problemów wewnętrznych będących jej skutkami / efektami:

  np. rozrost niewolnictwa, handlu ludźmi, niszczenie polskiej przedsiębiorczości, przestępczość, oszustwa podatkowe, dobijanie systemu emerytalnego, itd. a także znaczny rozrost podmiotów nastawionych na działania na rzecz cudzoziemców, przeciwko państwu polskiemu i wbrew ustalonemu demokratycznie interesowi RP

  tu przykładowy art. /bynajmniej nie z prawicowej prasy/ o mafii imigracyjnej i handlu ludźmi magazyn.wp.pl/artykul/teraz-nawet-proboszcz-nie-podaje-mu-reki-bo-nie-zatrudnil-czterech-ukrainek-do-sprzatania

  a tu strona internetowa jedenj z firm reprezentujących interesy cudzoziemców działającej na masową skalę przeciwko interesom RP beta.visaandwork.pl – firma została założóna przez byłego postPO dyrektora wydziału imigracyjnego we Wrocławiu i zatrudnia – czym się wprost chwali – samych byłych pracowników tego wydziału, , którzy wcześniej działali na rzecz RP, a teraz są przeciwko; ostatnio firma ta przejęła nawet osobę wprost z centralnego urzędu imigracyjnego w Warszawie; tworząc sieć powiązań z administracją nakierowaną na realizację intereesów niepolaków oraz swoich finansowych /firma powołana najpewniej w zemście za zmianę władzy w RP/ patologie zauważa i o tej firmie i poodbnych artykuły zamieszcza nawet typowo lewacka prasa np. wyborcza.pl/7,75398,22286780,chcesz-zatrudnic-legalnie-obcokrajowca-zaplac-posrednikom.html

  a mimo to generalnie temat realnej masowej imigracji jest przemilczany w dyskusji publicznej

  jeśli już cos się pojawi, to zestawy komunałów i bredni o korzyściach

  napisanie słowa o problemach, negatywnych aspektach czy przewidywanych negatywnych konsekwencjach zwykle spotyka sie z szalonym ostracyzmem politpoprawności

  1. Czyli rozumiem że tęsknisz za III Rzeszą bo tam nie było imigrantów?

   A może w Korei Północnej jest lepiej bo Kim nie wpuszcza imigrantów w odróżnieniu od Merkel?

   Gdzie jest ten prawicowy raj na Ziemi gdzie wszyscy mają białą skórę, blond włosy i niebieskie oczy a gospodarka kwitnie? W Rosji? 

    

   1. Dokładnie tyle typowy lewacki trol ma do powiedzenia w poważnych tematach ludzkich krzywd i poważnych systemowych patologii. Zero do tematu – tylko jakiś komunał o Korei Płn. i Putinie. Pominę przy tym dziecinko, że niewolnicy z Korei Płn. też w RP są wyzyskiwani i władze imigracyjne RP nie tylko nic z tym nie robią, na tej samej zasadzie co z resztą imigracji /bo tu dziecinko nie ma żadnego rozróżnienia podług narodowości – imigracja to imigracja i przepisy sa dla wszystkich takie same/, ale wręcz zgodnie z procedurami wydają zezwolenia de facto na ten wyzysk niewolników.

    1. Dodam tylko, że w swej wypowiedzi i tak pominąłem wątki imigracji ukraińskiej na prawdę skrajnie niebezpieczne dla istnienia RP, jak np. polskaniepodlegla.pl/opinie/item/12905-po-co-ukraincy-zwoza-bron-do-polski-tylko-w-ostatnim-roku-przemycono-kilkadziesiat-tysiecy-sztuk-broni

  1. kiedy ty wreszcie zrozumiesz tak banalną rzecz, o której ciągle ci tu ludzie piszą w rózny sposób – kazdy kraj musi jakoś sobie radzic z przestępczością urodzonych w tym kraju obywateli – ale to jest akurat powód aby NIEIMPORTOWAĆ dodatkowo przestępców zza granicy, a nie powód do tego, aby ich importować to jest banalnie prosta prawda – jak tego w końcu nie pojmiesz, nie ma opcji trzeba będzie nadal wyzywać od osób bez piątej klepki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 5 =