Kilka pytań do Antoniego

Kilka pytań natury porządkowej do Antoniego.


– czy dwa wybuchy na skrzydle i w salonce miały miejsce po zdradzieckiej akcji Kontrolerów? przed ? w trakcie? 
– czy trotyl został podłożony przez Kontrolerów w Warszawie czy w Smoleńsku?
– czy sztuczna mgła i bomba helowa zostały zastosowane równocześnie z akcją zdradzieckich Kontrolerów ?
– czy Tupolew rozpadł się w powietrzu w wyniku wrednych komunikatów sowieckich zdrajców? Czy była jakaś inna przyczyna, bo przecież nie brzoza?
– czy była tam brzoza czy nadal jej nie było? 

 


– czy słowa "zmieścisz się śmiało" wypowiedział jakiś ruski Kontroler ? 
– czy ekshumacje mają na celu wykrycie komunikatów na ciele ofiar czy trotylu, a jeśli trotylu to co z tymi kontrolerami ? 
– czy na wieży kontrolnej niezidentyfikowany to mógł być Tusk? 
– czy troje rannych którzy przeżyli dobijali kontrolerzy ? 
– czy sądzisz, że poza kompletnymi debilami, ktokolwiek uwierzy w tę […] story? 
– czy nie boisz się, że jak się Jarek zorientuje, że robisz sobie jaja z jego nieszczęścia to cię skróci o brodę z uszami ?

O autorze wpisu:

Jacek Parol jest jednym z założycieli Komitetu Obrony Demokracji. Z uwagi na brak pluralizmu odsunął się od KOD nie zaprzestając wspierania działalności opozycyjnej. Jego artykuły znajdziecie między innymi w Studiu Opinii

11 Odpowiedź na “Kilka pytań do Antoniego”

  1. To beznadziejny przypadek. Niewiadoma jest jedna, czy bardziej jest on wyrafinowanym  sukinsynem, czy upośledzonym umysłowo, który wierzy w swoje teorie. Wszystko wskazuje że korzysta z obydwu opcji. Chyba konieczna jest realizacja pomysłu Stefana Niesiołowskiego, by te jego teorie zebrać i razem z wynikami badań i prześwietleń zapakować w kopertę i wysłąć do kliniki psychiatrycznej. 

  2. A dowiemy się w końcu, jak się nazywali ci, co przeżyli i potem byli dobijani? Ekshumacja powinna takie operacje wykazać.

  3. Faktyczną głową państwa raczej jest za inteligentna by wierzyć w teorie zamachu, ale dopóki służy celom politycznym, będzie ją wspierać.  Być może podobnie jest z jej stosunkiem do KK.

  4. Wdawanie się w wymianę argumentów na tym etapie jest tylko dodawaniem wiarygodności religii smoleńksiej i jej kapłanom. Oni się tym żywią. Pytania powinny być innego rodzaju do samych siebie. Jak długo można tolerować obecność tej religii w życiu publicznym a szczególnie o katywny udzia instytucji państwa. To tu jest największa szkoda. W tym, że urzędnicy i niekoniecznie przecież politycy (chociaż niech mi kto pokaże niepolityczny urząd) wykonują konkretne zadania w tej sprawie. Wydają pieniądze podatników. To uderza i niszczy  instytucje, takie jak prokuratura i jej prawidządny charakter. 

  5. Argumenty logiczne nie mają żadnego sensu. Nie ma sensu zadawanie pytań i doszukiwaniu się logiki w odpowiedziach. Można zauważyć całkowite oderwanie opinii od faktów, a nawet opinii bieżącej od opinii przeszłej (np. wczorajszej) bez najmniejszych wątpliwości logicznych. Widać tutaj nieadekwatne postrzeganie, przeżywanie, odbiór i ocenę rzeczywistości, dziwne sądy i podejrzenia, absurdalne teorie, labilność opinii i sądów.

    Proszę sobie wleić te objawy do wyszukiwarki internetowej i zobaczyć wyniki wyszukiwania.

  6. Minister Macierewicz to najlepszy minister, jaki kiedykolwiek piastował ak wysokie stanowisko w naszym kraju. Jest to przede wszystkim wielki patriota i człowiek niezwykle odważny, konsekwentny i stanowczy. Prześmiewczy charakter tego tekstu nic nie zmienia.

  7. Nie ma co owijać w bawełnę. Mamy przypadek schizofrenii paranoidalnej z jawną manifestacją objawów. Nawet mamy klasyczny przykład paranoi indukowanej u wierzących w zamach. Po odizolowaniu źródła odsetek wierzących w zamach spada, jak to w paranoi indukowanej bywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + cztery =