Kolorowe Ząbkowice

W Ząbkowicach Śląskich 6 i 7 lipca odbyły się Dni i Noce Krzywej Wieży. W sobotę na klimatycznych plantach zamkowych nastąpiła eksplozja kolorów. Uczestnicy tej imprezy bawili się obrzucając nawzajem kolorowym pyłem. Pogoda również sprzyjała a na przybywających czekało wiele atrakcji m.in. : zajęcia sportowe i plastyczne, ścianka wspinaczkowa, fotobudki,pokazy baniek mydlanych, które sprawiły wiele radości najmłodszym. 

 


Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę i oprawę muzyczną, przyciągając tłumy mieszkańców jak i gości z innych miast. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na scenie muzycznej wystąpili : Małpa, Bethel i Gooral. Niewątpliwie największą gwiazdą sobotniego wieczoru był Michał Szpak z zespołem Groove Section w składzie: gitara Damian Kurasz, perkusja Rafał Inglot, instrumenty klawiszowe Adrian Adamski oraz gitara basowa Bartłomiej Skiba. Artysta rozpoczął koncert swoim najnowszym singlem "King Of The Season" zwiastującym nową płytę, która ma ukazać się we wrześniu . Wykonał utwory ze swojego krążka "Byle być sobą" oraz covery: "Knockin' On Heavens Door" i " Płonie Stodoła".

 

 

Michał Szpak dał świetny występ porywając ząbkowicką publiczność, która dobrze się bawiła i śpiewała z nim. 

 


Dni i Noce Krzywej Wieży 2018 bez wątpienia można zaliczyć do bardzo udanych .Ząbkowice Śląskie w tym roku były wyjątkowo kolorowe.

O autorze wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *