Kto wygra wybory prezydenckie? A.Dominiczak i G.Roman

Już 12 lipca II tura wyborów prezydenckich. Kto je wygra Duda czy Trzaskowski? Na razie jest chyba remis, wszystko może się wydarzyć. Kto z pokonanych przekaże swoje głosy i na którego kandydata? Analiza wyników I tury i prognoza na przyszłość.

O autorze wpisu:

3 Odpowiedzi na “Kto wygra wybory prezydenckie? A.Dominiczak i G.Roman”

 1. Gdzie przepłynęły głosy z lewej strony? Może część już głosowała na RT, w obawie żeby nieznany, bez zaplecza i niedoświadczony Hołownia nie dostał się do II tury? 

  PSL chyba już w I turze wycisnęło max na dude.

  Pytanie o frekwencje, czy to już max, czy znajdzie się jeszcze te 2 miliony na wybory.

   

  Czy RT powinien przyjść do TVP? myślę, że jednak lepiej przyjść i nie strzórzyć, niż nie przyjść do TVN jak dudek. W TVN powinna być debata, gdzie RT może odpowiadać na swoje pytania i debatować z pustym krzesłem dudy. Duda będzie znał tematy TVP, ale przecież będzie możliwość trochę debaty, i wtedy dude powinien wypunktowac. Muszą być dwie debaty, jedna w TVP z RT i AD, druga w TVN z AD albo bez.

  Gazety powinny promowac RT jako .. właśnie .. polski Kennedy. A AD jako Trumpa. To by zrobiło wrażenie na części pań.

  Dzieci mają decydować o wystroju klasy? Bez jaj, znów każecie dzieciom załatwiać sprawy których sami nie jesteście w stanie. To przypomina argument Dudy z ułaskawienia pedofila, “no przecież dziecko (teraz juz dorosle) tak chciało“. Może duda czuje presję równowagi i zabiega o głosy z zakładów karnych. A może jest to przygotowanie do ułaskawień pedofilskich księży, bo skoro same ofiary (teraz juz moze dorosle) tak chcą, a ksiądz jest taki dobry … 

 2. Chyba sztab RT doszedl do wniosku, ze wystep w TVPiS jest bez sensu, to ogladaja tylko pisiaki a tu nie ma co uszczknac. Debata  bylaby super-stronnicza. System jest tak wypaczony i klamliwy, ze trzeba by byc supermanem zeby sie wystawic na ostrzal, albo masochista.

  Doszlo do sytuacji, gdzie nie ma stacji akceptowalnej przez obu kandydatow, a obecny prezio polega tylko na klamstwach TVPiS. O jakiejs wymianie zdan w stylu usa mozemy zapomniec. System zostal wypaczony.

 3. Spicie tam? Boicie sie, ze jakas opinie wplynie na wynik wyborow? Przy 50-50 to bedzie pokusa zeby to gad dostal te 50 glosow wiecej, jak na Florydzie Bush. Przy glosach bezposrednich, nie elektorskich, trudniej dac sobie glosy. Gdyby bylo rzeczywiscie leb w leb, to 50% ludzi bedzie oszukana 🙁 

  Szkoda, za RT nie poszedl do TVPiS na te ustawke, do Leszna mogl zaprosic tego tchorza nastepnego dnia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =