Kto wygra wybory prezydenckie? A.Dominiczak i G.Roman

Już 12 lipca II tura wyborów prezydenckich. Kto je wygra Duda czy Trzaskowski? Na razie jest chyba remis, wszystko może się wydarzyć. Kto z pokonanych przekaże swoje głosy i na którego kandydata? Analiza wyników I tury i prognoza na przyszłość.

GrzegorzR
O autorze wpisu:

3 Odpowiedzi na “Kto wygra wybory prezydenckie? A.Dominiczak i G.Roman”

 1. Gdzie przepłynęły głosy z lewej strony? Może część już głosowała na RT, w obawie żeby nieznany, bez zaplecza i niedoświadczony Hołownia nie dostał się do II tury? 

  PSL chyba już w I turze wycisnęło max na dude.

  Pytanie o frekwencje, czy to już max, czy znajdzie się jeszcze te 2 miliony na wybory.

   

  Czy RT powinien przyjść do TVP? myślę, że jednak lepiej przyjść i nie strzórzyć, niż nie przyjść do TVN jak dudek. W TVN powinna być debata, gdzie RT może odpowiadać na swoje pytania i debatować z pustym krzesłem dudy. Duda będzie znał tematy TVP, ale przecież będzie możliwość trochę debaty, i wtedy dude powinien wypunktowac. Muszą być dwie debaty, jedna w TVP z RT i AD, druga w TVN z AD albo bez.

  Gazety powinny promowac RT jako .. właśnie .. polski Kennedy. A AD jako Trumpa. To by zrobiło wrażenie na części pań.

  Dzieci mają decydować o wystroju klasy? Bez jaj, znów każecie dzieciom załatwiać sprawy których sami nie jesteście w stanie. To przypomina argument Dudy z ułaskawienia pedofila, “no przecież dziecko (teraz juz dorosle) tak chciało“. Może duda czuje presję równowagi i zabiega o głosy z zakładów karnych. A może jest to przygotowanie do ułaskawień pedofilskich księży, bo skoro same ofiary (teraz juz moze dorosle) tak chcą, a ksiądz jest taki dobry … 

 2. Chyba sztab RT doszedl do wniosku, ze wystep w TVPiS jest bez sensu, to ogladaja tylko pisiaki a tu nie ma co uszczknac. Debata  bylaby super-stronnicza. System jest tak wypaczony i klamliwy, ze trzeba by byc supermanem zeby sie wystawic na ostrzal, albo masochista.

  Doszlo do sytuacji, gdzie nie ma stacji akceptowalnej przez obu kandydatow, a obecny prezio polega tylko na klamstwach TVPiS. O jakiejs wymianie zdan w stylu usa mozemy zapomniec. System zostal wypaczony.

 3. Spicie tam? Boicie sie, ze jakas opinie wplynie na wynik wyborow? Przy 50-50 to bedzie pokusa zeby to gad dostal te 50 glosow wiecej, jak na Florydzie Bush. Przy glosach bezposrednich, nie elektorskich, trudniej dac sobie glosy. Gdyby bylo rzeczywiscie leb w leb, to 50% ludzi bedzie oszukana 🙁 

  Szkoda, za RT nie poszedl do TVPiS na te ustawke, do Leszna mogl zaprosic tego tchorza nastepnego dnia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *