Michał Szpak we Wrocławiu już we wrześniu!

Podobnie jak miało to miejsce kilka miesięcy temu, Racjonalista.tv włącza się z ochotą w promowanie sztuki muzycznej, tym razem tej bardziej popularnej. We wrześniu odbędzie się w naszym mieście kolejny koncert Michała Szpaka, a my postaramy się nagrać dla Was kilka wspomnień z tej wizyty znanego polskiego piosenkarza. 

Tu możecie nabyć bilety na koncert który odbędzie się w piątek -22 września o godzinie 20.00 w Zakletych Rewirach przy ulicy Krakowskiej 100.

Michał w tych oto słowach zaprasza nas na koncert:

A tu przypominamy nasz poprzedni materiał z Michałem, zrealizowany podczas odwiedzania chorych dzieci:

 

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

One Reply to “Michał Szpak we Wrocławiu już we wrześniu!”

  1. Szpakowi udała sie pierwsza płyta, swietne kawałki (Axel/Morney/Dabrowska), dobra mieszanka. Ale Eurowizje zawalił. Zamiast wybrac cos z klasą i ambitniejszego to pozwolił plebsowi głosowac z czym ma wystąpic, i skonczyło sie na banalnym o,o,o,o.  Publika europejska od razu wyczuła, ze spiewa pod o,o,o,o, publiczke, a jurorzy nie widzieli czy to juz kicz czy jeszcze nie. Miał szanse na pierwsze miejsce gdyby zaspiewał "Such is Life", bo jest lepszy od tego wymoczka z Portugalii.  Szkoda ze "nie był sobą",  tylko pozwolił innym decydowac. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =