Niemcy Festiwal politycznej poprawności trwa. Piotr Napierała

 

Mimo coraz większych problemów w Niemczech i Europie związanych z nieodpowiedzialną polityką migracyjną narzuconą przez Merkel i mimo jej coraz większych problemów wśród rodzimego elektoratu, festiwal poprawności politycznej w Niemczech trwa dalej. 

O autorze wpisu:

Studiował historię sztuki. Jest poetą i muzykiem. Odbył dwie wielkie podróże do Indii, gdzie badał kulturę, również pod kątem ateizmu, oraz indyjską muzykę klasyczną. Te badania zaowocowały między innymi wykładami na Uniwersytecie Wrocławskim z historii klasycznej muzyki indyjskiej, a także licznymi publikacjami i wystąpieniami. . Jacek Tabisz współpracował z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim przy tworzeniu scenariusza jego nowego filmu. Od grudnia 2011 roku był prezesem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów, wybranym na trzecią kadencję w latach 2016 - 2018 Jego liczne teksty dostępne są także na portalach Racjonalista.tv, natemat.pl, liberte.pl, Racjonalista.pl i Hanuman.pl. Organizator i uczestnik wielu festiwali i konferencji na tematy świeckości, kultury i sztuki. W 2014 laureat Kryształowego Świecznika publiczności, nagrody wicemarszałek sejmu, Wandy Nowickiej za działania na rzecz świeckiego państwa. W tym samym roku kandydował z list Europa+ Twój Ruch do parlamentu europejskiego. Na videoblogu na kanale YouTube, wzorem anglosaskim, prowadzi pogadanki na temat ateizmu. Twórcze połączenie nauki ze sztuką, promowanie racjonalnego zachwytu nad światem i istnieniem są głównymi celami jego działalności. Jacek Tabisz jest współtwórcą i redaktorem naczelnym Racjonalista.tv. Adres mailowy: jacek.tabisz@psr.org.pl

3 Odpowiedzi na “Niemcy Festiwal politycznej poprawności trwa. Piotr Napierała”

  1. Teraz w RTV panuje moda na trend z YT czyli tzw "react". Pewnie coś było na euroislamie i coś co wcześniej robiła Szaniawska dziś robi albo PN albo JT. Bez sprawdzenia źródeł i bez wiedzy.

    przymiotkink asian w UK zawsze dotyczył też ludzi z Indii/Pakistanu. Warto się doszkolić z multikulturalizmu a nie przenosić amerykańskie kalki do UK.

    "szanuje Niemców w przeciwieństwie do wielu Polaków" – odważna deklaracja LOL

    "mam niemieckie geny" niemieckość przenosi się w genach? -poważnie? Których?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *