• poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.

Prawo: Między religią a polityką. Dr Marta Osuchowska

 

W swoim krótkim wystąpieniu dr Marta Osuchowska zauważa między innymi, iż przybywające do Europy mniejszości stają się koniem trojańskim, jeśli chodzi o prawo wyznaniowe i regulacje na linii państwo – religia.

Podobne materiały

3 komentarze

 1. Lucyan
  3 lipca 2015 at 00:52 - odpowiedz

  No ta Pani powiedziała wprost, ze judaizm to kon trojanski. Najlepiej załatwiają to Dunczycy mowiąc, ze „prawa zwierząt są ważniejsze niz religia”. W przypadku np. morderstw tzw honorowych w Danii całe rodziny (po udowodnieniu ze tez brali udzial w nagonce i podżeganiu, a nawet byli organizatorami) idą do pierdla, nie tylko ten ktory zamordował i wziął na siebie niby całą wine. I tego sie powinnismy trzymac.
  Czyżby ten wykład to przygotowanie do przepisania polskiego prawa, tak aby było zgodne z tzw. prawem kanonicznym Krk? Juz za kilka miesiecy 🙁
  W polskim swieckim prawie zadziwia mnie niemoc i pobłażanie do obrażania innych ludzi w „prawie Krk”. Np. jak można nazywac, ze osoby homoseksualne są „nieuporządkowane”? czy pozwolilibysmy aby kobiety były nazywane jako nieuporządkowane? czy pozwolilibysmy aby np. murzyni byli nazywani ludzmi (dobrze ze ludzmi) o nieuporządkowanym pigmencie skory? A jednak, bez żadnego „ale” pozwalamy tej gejowskiej sekcie nazywac ludzi homoseksualnych jako „nieuporządkowanych”. I to w aktualnych papierach, a nie wielowiekowych skryptach.

  • Jacek Tabisz
   Jacek Tabisz
   3 lipca 2015 at 03:03 - odpowiedz

   No i teraz grozi nam PiS u władzy (czemu można zapobiec przy urnach w trudny dla niektórych sposób)… PiS pogłębi negatywne zjawiska, które opisałeś.

   • Dariusz
    4 lipca 2015 at 21:15 - odpowiedz

    Nie histeryzuj już Mirmiłku .

Zostaw komentarz

Wpisz kod antySPAMowy *