Science Fiction – atak kosmitów na USA

Przedstawiamy nowy film Theatrum Illuminatum, tym razem Science Fiction, o ataku kosmitów z planety Kepler 442b na USA w roku 2020. Podbój następuje z powodów gospodarczych. Film jest też studium amerykańskiej kultury. Kosmici są wredni i trudni do zabicia, ale szkodzi im japońska piosenka. Enjoy:)

53 sesja kosmici hehe

O autorze wpisu:

Piotr Marek Napierała (ur. 18 maja 1982 roku w Poznaniu) – historyk dziejów nowożytnych, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Zajmuje się myślą polityczną Oświecenia i jego przeciwników, życiem codziennym, i polityką w XVIII wieku, kontaktami Zachodu z Chinami i Japonią, oraz problematyką stereotypów narodowych. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów w latach 2014-2015. Autor książek: "Sir Robert Walpole (1676-1745) – twórca brytyjskiej potęgi", "Hesja-Darmstadt w XVIII stuleciu, Wielcy władcy małego państwa", "Światowa metropolia. Życie codzienne w osiemnastowiecznym Londynie", "Kraj wolności i kraj niewoli – brytyjska i francuska wizja wolności w XVII i XVIII wieku" (praca doktorska), "Simon van Slingelandt – ostatnia szansa Holandii", "Paryż i Wersal czasów Voltaire'a i Casanovy", "Chiny i Japonia a Zachód - historia nieporozumień". Reżyser, scenarzysta i aktor amatorskiego internetowego teatru o tematyce racjonalistyczno-liberalnej Theatrum Illuminatum

3 Odpowiedzi na “Science Fiction – atak kosmitów na USA”

  1. Cywilizacja która posiada możliwości dalekich podróży kosmicznym nie jest agresywna. Agresywne cywilizacje zniszczą się zanim osiągną ten poziom np. podczas „ery nuklearnej”. Raczej nasza ziemska cywilizacja jest tą po „ciemnej stronie Mocy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 7 =