Skrytykuj imama, „humanista” się odezwie…

Uderz w imama, „humanista” się odezwie. Nie wiem gdzie komentujący na portalu Lucyan wyczytał, że autorka  Alicja Szaniawska w swoim artykule woli jednego pedofila od drugiego.

Alicja Szaniawska (fragment artykułu):

Osobnik manipulacyjnie usprawiedliwiający islam traci prawo do krytyki innych religii i w ogóle innych ideologii. Ludzie powinni go wyśmiewać i obrzucać pomidorami.

Lucyan (fragment komentarza):

A do tego znowu Pani skatolona ateistka ktora woli katolickiego pedofila niz muzulmanskiego pedofila. Pani A. chętnie da klerowi dziesięcine, zeby nas obronił bez wstrętnym islamem. Lepszy judaizm-lajt, jakiez to piękne! w XXI wieku religijne lęki dorosłych osob! Zakłamanie totalne. Nie lękajcie sie!

 

I nie wiem czemu nie dociera do głowy prosty fakt, że gdy ksiądz pedofil łamie polskie prawo, można go skazać, wystarczy tylko sprawę wykryć i udowodnić winę. Nawet u większości katolików będzie to czyn haniebny i nikt poza innymi kościelnymi obłudnikami nie będzie tego usprawiedliwiał.

Imam, w ogóle muzułmanin, może dopuszczać się takich czynów (szczególnie w kraju islamskim) w majestacie prawa, religii, tradycji i z błogosławieństwem Mahometa. Co do zagrożeń, że niby u nas islam to temat drugorzędny (dla tych co nie wyjeżdżają za granicę i nie mają tam rodzin) chodzi właśnie o to, by nie popełniać błędów Zachodu, by takim tematem pozostał.

Narodowcy, naziści, wszelki margines przestępczy zawsze istniał i zawsze trzeba będzie go zwalczać, ale nie potrzebujemy dodatkowo problemów z islamskim barbarzyństwem. Jedno drugiego nie znosi, nie usprawiedliwia. I czy nie można, nie należy, krytykować jednego i drugiego? Unia (w której jesteśmy jeszcze, więc nas dotyczy) jawnie dąży do tego by krytykom islamu zamknąć usta, do cenzurowania tekstów na tematy dotyczące muzułmanów i islamu, stąd ciągłe, często absurdalne, idiotyczne i krzywdzące oskarżenia ludzi o islamofobię, ksenofobię, faszyzm, rasizm, usuwanie wpisów, a nawet blokowanie kont w mediach społecznościowych. W Szwecji jacyś „humaniści” doszukali się „rasistowskich” książek dla dzieci.

 

No, gdy weźmiemy pod uwagę przyrost naturalny muzułmanów i tworzenie w Europie społeczeństw równoległych, to za kilkadziesiąt lat tylko oni będą tu stanowili prawo, zapewne szariatu i będzie spokój z narodowcami i księżmi pedofilami, feministkami…”przyjdzie islam i wyrówna „, „nie będzie niczego”, poza masami turbanów  i pozawijanych kobiet z dziurkami na oczy. Jedna księga zastąpi wszystkie inne, bo co niezgodne z Koranem jest nielegalne, a co zgodne, niepotrzebne. To islamska odmiana multikulturowości. Więc cytując „klasyka”: wolę starego wroga, na własnej piersi wyhodowanego, po co nam nowych wrogów sobie szukać?

 

Od Redaktora naczelnego: Opublikowałem ten wpis naszego czytelnika w formie artykułu, bo któraś z osób mających takie uprawnienia po prostu usunęła go. Sami oceńcie czy słusznie. Zamieniłem tylko dwa niepotrzebne słowo – „szmaciane łby” na „turbany”, „islamską dziczą” na „islamskim barbarzyństwem”. Ale to głównie z uwagi na to, że komentarz ma większą swobodę ekspresji niż artykuł. 

O autorze wpisu:

42 Odpowiedzi na “Skrytykuj imama, „humanista” się odezwie…”

 1. „No, gdy weźmiemy pod uwagę przyrost naturalny muzułmanów i tworzenie w Europie społeczeństw równoległych, to za kilkadziesiąt lat tylko oni będą tu stanowili prawo, zapewne szariatu i będzie spokój z narodowcami i księżmi pedofilam”

  Bzdura . Jak już to za kilkaset lat. Tu demograf powinien się wypowiedzieć w tej kwesti.

  1. Jeszcze jest kwestia tego, ile nowych muzułmanów przyjmie się do Europy, a o tym demograf nie ma wiele do powiedzenia, chyba że jest politykiem w jakimś rządzie. Prawo szariatu już działa legalnie w sądach cywilnych w niektórych częściach UK.

   1. Sprawę rozwiąże pacyfikacja ISIS w Iraku i Syrii . To głównie przez to problemy z uchodźcami(podziękujmy Bushowi). Z ostatnich doniesień z frontu wynika że ISIS jest w odwrocie.

    1. ISIS na szczęście zostanie spacyfikowane i wtedy zobaczymy, czy masz rację. Jeśli problemy ustaną, będzie to znak, że masz sporo racji, jeśli nie – będzie to znak, że się mylisz. Bush nie jest winny, choć nieporadny, Obama jest winny, gdyż wycofał wojska w najgorszym możliwym momencie.

   2. Panie Tabisz tutaj musze zgodzić się z Mariuszem, głosiciele teorii o islamizacji europy często pomijają dwa bardzo istotne czynniki które zmiotą ich wizję w pył:
    1) Demografia, muzułmanie mają większy przyrost naturalny od rdzennych Europejczyków ale jest to niewiele więcej do nas i wciąż spada. Druga kwestia ze wierząc prognozom ich populacja z 5% obecnie do 2050 wzrośnie do 8%. Ostatnia kwestia to płodność samych Europejczyków, przykładowo Francuzi mają wysoki w porównaniu do większości krajów UE, ktoś powie że to przez imigrantów, tyle że to nie prawda bo największy przyrost ma północna Francja(głównie Normandia) gdzie muzułmanów jest jak na lekarstwo.
    2) Polityka, propagatorzy wizji Eurabii zapominają że jak imigrantów bedzie za dużo to wzrosnie siła radykałów co zresztą już się dzieje bo partie typu AFD, Front Narodowy czy Szwedzcy Demokraci świeca triumfy w sondażach, a to sprawi że nawet jak stare partie ich zablokują to cześć ich postulatów dotyczących imigracji przyjmą jak o się stało we Francji.

    1. Są zwolennicy przyjmowania wszystkich chętnych jak leci, a w przeciągu najbliższej dekady ludność samej Nigerii wzrośnie o 100 milionów osób. Jeśli wygra w Europie lobby otwartych granic, islamizacja Europy jest jednak prawdopodobna. Masz rację sugerując, że radykalna prawica prawdopodobnie „załatwi sprawę”, ale wolę aby wcześniej uczynili to ludzie bardziej rozsądni. Sądzę, że przynajmniej w tym drugim punkcie się zgadzamy.

     1. Oczywiście że się zgadzam choć z zastrzeżeniem że tych zwolenników otwartych drzwi to jest moim zdaniem mniej niż to się przedstawia w polskim internecie. Irytuje mnie że dadzą idiotę który ogłosił że „żałuje że doniósł na migranta że go zgwałcił bo teraz go deportują” jako typowego mieszkańca zachodu czy przeciwnika ślepej islamofobii a nie dziwadło.
      Na razie sondaże wskazują że przyszłość należy populistów którzy na obecnej sytuacji zyskują niestety(a tak jak pan wolę by granicami zajmowali się ludzie rozsądni a nie nacjonaliści), zwolennicy otwartych granic są w zdecydowanej mniejszości.

     2. Byłem na konferencji Europejskiej Federacji Humanistycznej. Sugestia, aby radzić sobie z kryzysem znosząc granice zewnętrzne UE wywołała aplauz. Stąd moje głębokie zaniepokojenie. Sporo jest tych naiwnych idealistów, którzy chcąc dobrze mogą doprowadzić do kataklizmu. Debata z tym aplauzem będzie u nas, tylko muszę się zebrać i wszystko potłumaczyć.

     3. Zapomniał pan jeszcze o jednym, Nigeria jest w połowie chrześcijańska a to właśnie ta muzułmańska cześć Nigerii jest tą bogatszą.
      Ale ma pan trochę racji. Coś czuję że w wyniku ocieplania klimatu obecny kryzys migracyjny w porównaniu z tym który nadejdzie gdy spora część Afryki będzie nie do życia, będzie błahy.

     4. Problem tkwi w tym, że Europa nie może przyjąć każdego chętnego. Saudyjczycy są jeszcze bogatsi od Nigeryjczyków a oględnie mówiąc nie słyną z tolerancji.

     5. „Byłem na konferencji Europejskiej Federacji Humanistycznej. Sugestia, aby radzić sobie z kryzysem znosząc granice zewnętrzne UE wywołała aplauz” Może jestem niepoprawnym optymistą ale chce wierzyć że natrafił pan na grupę oszołomów a nie ruch który jest odbierany bezkrytycznie przez masy. Optymizmem napawa mnie między innymi fakt że nawet w takiej Szwecji zaczęli deportować nadmiar imigrantów i to ta proimigrancka lewica ze łzami w oczach.

      „Problem tkwi w tym, że Europa nie może przyjąć każdego chętnego” Absolutnie się z panem zgadzam, ja osobiście jestem za przyjęciem ich częsci TYMCZASOWO, na czas wojny z ISIL ale rację miał francuski działacz socjalistyczny z lat 70 bodajże mówiąc że „Francja nie może przyjąć wszystkich biedaków”.

      „Saudyjczycy są jeszcze bogatsi od Nigeryjczyków a oględnie mówiąc nie słyną z tolerancji” To jak dla mnie oczywiste. Sytuacja obu krajów udowadnia że potężne zasoby nie oznaczają rozwoju. Jednak jest różnica między tymi krajami: Saudyjczycy są jeliej zorganizowani. Kraj bogaty ale podobnie jak większość krajów regionu, swoich imigrantów(a ci przeważają w większości krajów Półwyspu Arabskiego) traktują jak niewolników.

  2. Ciekawe, że tylu antyislamistów wypowiada się tonem znawców, jak to muzułmanie płodzą się jak króliki i mają po szóstkę dzieci w rodzinie, po czym za te kilka dekad czapkami nas nakryją, a żaden nie sięgnie po choćby cień źródła. Tymczasem to kolejna bezmyślnie i bezrefleksyjnie po narodowcach klepana bzdura, która nie ma oparcia w statystykach i stanowi jedynie część ksenofobicznej propagandy. W rzeczywistości płodność muzułmanów w Europie jest większa niż płodność nie-muzułmanów, ale niewiele większa. https://muslimstatistics.wordpress.com/2014/02/06/pew-fertility-rate-for-muslims-and-non-muslims-in-europe/

 2. Jeśli chodzi o Polskę to problem islamu jest straszliwie wyolbrzymiany . To drzazga,igła z której robione są widły. Polska to ubogi kraj i przez to nieatrakcyjny ekonomicznie. Z tego powodu nie grozi nam napływ muzułmanów. Mamy wyznawców islamu w postaci kilku tysięcy spolonizowanych Tatarów. Dla mnie dużo większe zagrożenie stanowią rodzimi katotalibowie. Bliższa koszula ciału.

  1. Moim zdaniem Polacy mają prawo wyrażać swoje zdanie o sytuacji w Europie. Problemy pozostałych państw UE odbijają się też na nas. Poza tym zbyt hojne nadawanie obywatelstwa osobom niebezpiecznym i otwartość granic może stanowić bezpośrednie zagrożenie dla kraju. Terroryście mającemu obywatelstwo niemieckie i zamieszkałemu w Berlinie dużo łatwiej zrobić zamach w Warszawie niż Saudyjczykowi z Riyadu.

 3. Moim zdaniem Europa ma inne zagrożenie którego się nie docenia. To Rosja. Sankcje powoli „wykrwawiają ekonomicznie” ten kraj . Z lat prosperity mają jeszcze środki , ale jak się skończą to może być poważny problem. Rosja będąca na skraju bankructwa może zdecydować się na wojnę. Tonący brzytwy się chwyta. Bogatą Skandynawię mają pod nosem. Szwecja czy Finlandia nie należą do NATO i mogą być celem.

  1. Po co Rosji Szwecja czy Finlandia? Wiekszych bzdur nie czytałem. Chyba chodzi o napedzanie przemyslu zbrojeniowego i trzeba straszyc Ivanem. Bo przeciez na islamczyka we własnym kraju czołgi i samoloty niepotrzebne. Kto kupi czołgi, samoloty i bomby jak Ivan bedzie rozbity.

 4. Kazdy ma prawo do obsesji. Autor nie zauwazyl, ze portal publikuje okolo 50% wszystkich tekstow poswieconych zagrozeniom ze strony Islamu?

 5. Nie, ale nalezy zwracac na to usage, aby przywrocic umiar i wlasciwe proporcje portalowi. Inaczej, wkrotce, bedzie mozna robic przedruki z portalu ONRu. Sa silne podobiebstwa.

  1. Ma, bo nie usuwam wyrażania czyichś poglądów. Prócz tego uważam, że trochę się czepiasz. Mamy mnóstwo materiałów o KODzie. Odniosłem wrażenie, że też się w to zaangażowałeś. Ja w redakcji RacjonalistaTV jestem bardzo proKOD. Ale mamy też sporo bardzo krytycznych komentarzy. Dziwi mnie, że w kółko piszesz o islamie i piętnujesz, że za dużo, że źle, że ONR (absurd, jasno i wyraźnie bronimy ludzi przed przemocą na tle rasistowskim), a nie odnosisz się kompletnie do bardzo krytycznych uwag naszych KODosceptyków. Na bazie tego mam wrażenie, że owe oskarżenia o złe proporcje mają dość tendencyjny charakter. Poza tym dlaczego islam obchodzi Cię bardziej niż KOD? Mnie nie – zobacz ile materiałów przygotowałem w tym temacie. Ty nawet nie odpowiadasz na pytania skierowane wprost do Ciebie a propos relacji z manifestacji KOD w Chicago. Tylko w kółko piszesz „za dużo o islamie”, „za dużo o islamie”. Jakbyś odniósł się do tematyki KOD, byłoby więcej o KOD. Teraz robię dubbing i tłumaczę naszą rozmowę ze świeckimi humanistami z Rosji. Masa roboty, na żaden materiał o islamie nie zeszło mi tyle czasu.

 6. Gdybys co drugi tekst poswiecal KODowi albo wirusowi ZIKA, to bym powiedzial, ze wpadles w dolek I buksujesz

  1. Ale czemu nie odnosisz się do uwag na temat KOD, nawet skierowanych wprost do Ciebie pod Twoim artykułem? De facto brakuje nam zapalonych obrońców tej idei, zaś KOD w sieci „sprzedaje się” słabo.

 7. Co to ma wspolnego z nasza rozmowa czy odowiedzialem na jakis komentarz czy nie? Zagrozenia ze strony Islamu lepiej sie „sprzedaja” w sieci niz KOD?

  1. Tak, interesują większą grupę internautów. A co to ma wspólnego? Narzekasz na monotematyczność, a postanowiłeś się wpisywać tylko po to, by piętnować krytykę islamu. Ja jestem zdecydowanie mniej monotematyczny. I bądź sobie monotematyczny, ale nie zarzucaj innym tego, co u nas robisz w większym stopniu jako komentator.

  1. Ludzie boją się zarówno PiSu jak i KODu. Więc pudło. Poza tym w sieci dobrze się sprzedaje też informacja. A nie piętnowanie innych autorów (na szczęście!).

 8. Dlaczego portal poswieca 50% swoich tekstow islamowi? To dosyc proste pytanie. A jednak nie moge doczekac sie odpowiedzi. Gdyby portal nagle zaczal poswiecac tyle uwagi zanieczyszczeniu srodowiska, albo wedkarstwu oceanicznemu czy odpornosci karaluchow, pewnie zapytalbym o to samo.

  1. * przepraszam za pomyłkę, jest Dariusz Wiśniewski a powinno być Dariusz Wisniewski, jeszcze raz najmocniej przepraszam.

   1. Słuszna odpowiedź. Wędkarstwo oceaniczne i typy tramwajów w przedwojennym Lwowie to mniej kontrowersyjne tematy.

  1. Dariuszu – udzieliłem też innej odpowiedzi – sam rozwijasz ten temat. Możesz nawiązać do KOD, albo rozważań na temat demokracji, ale wolisz islam. Rozważania, czy nie za dużo….

 9. Trudno mi sie zorientowac o co p. Korga (Kordze?) chodzi.
  P. Szaniawska nie napisała, ze woli pedofila, tylko ze woli polskiego kleszke (prawdopodobnie katolickiego) niz islamskiego kleszke. Co mi sie wydało dziwne, za pani niby swiecka propaguje katolicki kler i widzi w nim obronce przez islamem. Mnie tam kler (katolicki) nie jest potrzebny do zadnej wspołpracy, ani do obrony przed innym klerem.
  A jesli chodzi o prawo to co z tego, ze pedofilia karalna, skoro Krk jest mistrzem w ukrywaniu i obchodzeniu tego prawa. Ktos powie, wina panstwa, skoro takie słabe i nie potrafi sobie poradzic z sukienkową pedofilską mafią. Zresztą, pedofilia to dodatkowy czynnik obciązajacy religijne organizacje, bez pedofilii tez są niepotrzebni.

 10. Jak dla mnie powinno być więcej informacji o islamie. To największe zagrożenie dla kobiet bo wielu mężczyzn ulega tej ideologii.

  A jak wiemy kobieta wg Mahometa nie ma żadnych praw. I mężczyznom to pasuje.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *