Racjonalista TV – kilka słów o nas

Nowy Rok, czas podsumowań. My też postanowiliśmy zwrócić się bezpośrednio do Państwa, żeby powiedzieć parę słów o nas, o naszych planach. Mamy też do Państwa pewną prośbę.

O autorze wpisu:

 1. Kanał w sumie fajnie się rozkwieca. Od strony technicznej to czasem dźwięk jest za cicho w filmikach i to można by poprawić. Co do ludzi to jest ok, tylko dla mnie Pan Czarnecki jest porażką. No ale to moje zdanie prywatne tylko.
  Trzymta się i nagrywajta dalej ! 🙂

 2. E tam, Pan Czarnecki jest fajny, troche rubaszny, „sarmata”, ale fajnie opowiada.
  (Od dzisiaj jestem Lucyan (dawniej Lucek), Krzys -> Krzysztof)
  Powodzenia w nowym roku!

 3. Życzę powodzenia. Będę śledził 🙂 Jedna uwaga: stosować elitaryzm. W końcu nauka nie może być demokratyczna. Mniej też licealistów i więcej Pana Napierały i będzie super.

 4. Z chęcią obejrzałbym Wasz wywiad z dr Magdaleną Ogórek. Może dr Radosław Czarnecki by z nią pogadał jak doktor z doktorem?
  Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku „rozwinięcia się”, Nemer

 5. Dziękuję za to co mogłem zobaczyć, gratuluję tego co zdołaliście osiągnąć i proszę o jeszcze. Obiecuję „dar serca” w niedalekiej przyszłości.

 6. Bardzo sie ciesze ze wasza telewizja sie rozwija i chetnie ja popre. Jezeli jeszcze w jakis inny sposob moglabym pomoc (mieszkajac za oceanem mam bezposredni dostep do informacji, ciekawych artykulow, prasy) bardzo chetnie to zrobie. Powodzenia!

  1. Mamy już świetnych publicystów zza oceanu. Bardzo interesują nas wasze przemyślenia a propos humanizmu, ateizmu, racjonalizmu, nowoczesności. Jeśli miałaby Pani chęć podzielenia się z nami zapraszamy do wysyłania tekstów. Jeśli będą ciekawe, chętnie je opublikujemy. Brakuje nam też często informacji ze świata dotyczących „naszych” tematów. Jeśli dowie się Pani o czymś ciekawym, co dzieje się za oceanem, a co pomija mainstreamowa prasa – proszę dawać nam znać. Pozdrawiamy i dziękujemy za miłe słowa!

 7. „Epatowanie w poście burakami – choć nieszczególnie uprzejme – to jednak nieco inna kategoria niż rzucanie w odpowiedzi gnojem”
  Osoba moderująca wpisy na FB Racjonalista.tv bagatelizując odzywki typowe dla stajennych niższego szczebla, wyraźnie pobłaża chamstwu, a dodatkowo przez swój upór w jednostronnym arbitrażu zachęca pozostałych uczestników rozmowy by i oni obniżali poziom swoich wypowiedzi. Racjonalista.tv – o czym my wszyscy byliśmy wielokrotnie zapewniani – to dobre miejsce by spotykać ludzi różnych poglądów, by wymieniać różne opinie na różne tematy, w sposób otwarty i bez zbędnego chamstwa. Uważam,że osoby stojące za Racjonalista.tv nie powinny unikać kontaktu wzrokowego ze zwierciadłem gdyż tylko w ten sposób można ocenić czy się ma czystą czy brudną twarz.

  1. Staramy się w dyskusje na profilu FB Racjonalisty.tv wdawać raczej jako pojedyncze osoby niż jako enigmatyczna redakcja, bo to ułatwia konwersację, jednak komunikaty natury porządkowej, a takim właśnie był ten, na który się skarżysz, postanowiliśmy umieszczać jako decyzje strony.

 8. PaulinaŁopatniuk@ Nie zrozumiałaś. Jeśli ktoś pisze, że Terlikowski jest rasistą – to wszystko gra, bo jest o czym dyskutować, bo domniemanie rasizmu Terlikowskiego można uzasadniać lub obalać. Natomiast gdy do dyskusji włącza się ktoś by oznajmić że Terlikowski jest burakiem, i wszyscy którzy mają czelność pisać o Palikocie też są burakami -to jest akcja rozpajeżonego trolla, -tutaj nie ma o czym dyskutować, tak samo jak nie da się dyskutować o tym czy Ty jesteś wielbłądem? Rozumiesz?

 9. Jesteście świetni! Bardzo się cieszę, że nadajecie. Bardzo mi się podoba, że nadajecie regularnie codziennie. Takie audycje są bardzo potrzebne. Trzymajcie się mocno i nie dajcie się!

 10. Moglibyście trochę popracować nad realizacją dźwięku. Dużo by dała chociażby zmiana pomieszczenia na lepiej wygłuszone, bo te gołe ściany psują wszystko. Albo może np gąbka na sufit?
  Poza tym gratuluje pomysłu, będę śledzić.

 11. No to z grubej rury – zlećcie napisanie aplikacji na androida, ios i windows mobile. Co prawda filmy otwierają się zarówno w przeglądarce chrome (tablet z androidem), jak i w aplikacji youtube. Aplikacja racjonalista.tv dostępna w sklepie google play byłaby niezłym krokiem w kierunku profeski. Poza tym umożliwiłoby to dodanie innych ciekawych funkcji, np. subskrypcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *