Żadnych Żydów w Europie i żadnego państwa żydowskiego na Bliskim Wschodzie

Naprawdę chcą judenrein świata – bez Żydów. Bez Żydów w Europie, uciekających przed antysemityzmem, i bez Żydów na Bliskim Wschodzie wraz ze zniszczeniem Izraela.


40 procent europejskich Żydów rozważało w ciągu ostatnich pięciu lat opuszczenie swoich krajów, to pokazuje nowy sondaż przeprowadzony przez agencję praw podstawowych Unii Europejskiej, który naświetlił rosnący niepokój w żydowskich społecznościach w Europie, z niemal 90 procentami Żydów, którzy mówią, że antysemityzm nasilił się od 2013 roku.

 

“Dziesięciolecia po Holocauście szokujące i gwałtownie rosnące poziomy antysemityzmu nadal dręczą Unię Europejską – powiedział Michael O’Flaherty, dyrektor europejskiej agencji. – Żydzi mają prawo do życia w wolności, bez nienawiści i bez strachu o swoje bezpieczeństwo”.

Miłe słowa. Ale właśnie o to chodzi.


Europejscy islamiści, główni aktorzy w tym nowym antysemityzmie  wraz z lewicowymi użytecznymi idiotami, próbują zorganizować „ostateczne rozwiązanie” 2.0 tego, co na Bliskim Wschodzie nazywają „żydowsko-syjonistycznym rakiem” (copyright do tego określenia ma prezydent Iranu, Rohani).

 

Parada Korpusu Strażników Islamskiej Rewolucji  w Teheranie

———————————————————————————————————————————————————————————————————————-


Naprawdę chcą jüdenrein świata – bez Żydów. Bez Żydów w Europie, uciekających przed antysemityzmem, i bez Żydów na Bliskim Wschodzie wraz ze zniszczeniem Izraela.


Europa stała się epicentrum nowej wojny przeciwko Izraelowi i Żydom. Europa walczy z państwem żydowskim na arenach politycznych, w korytarzach władzy w Brukseli, w różnych stolicach zachodniej Europy i w Organizacji Narodów Zjednoczonych, wewnątrz Izraela przez NGO, które finansuje, w mediach i w dyplomacji. A więc ci, którzy są odpowiedzialni za masakrę Żydów w pizzerii Sbarro w Jerozolimie, za masakrę żydowskich dzieciaków w dyskotece Dolphinarium w Tel Awiwie, za rzeź całych rodzin żydowskich podczas obiadu paschalnego w Park Hotel w Netanji, w Europie nie są nazywani „terrorystami”, ale „wojownikami”. 


Europa nie jest już dłużej biernym widzem. Stała się świadomie odpowiedzialna za ohydną zbrodnię kulturowego ludobójstwa: wymazanie minionej egzystencji narodu – Żydów – by wyeliminować ich obecną polityczną legitymację i ich ludzkie, religijne, kulturowe i historyczne prawa. Dlatego też Europa głosowała wraz z islamskimi reżimami za niedawnymi rezolucjami ONZ, które zaprzeczają żydowskiej historii Jerozolimy.  


Światła Europy gasną pod wpływem rozmaitych zjawisk. Przede wszystkim, islamizmu, który pokrywa ciemnością części jej terytoriów i poważnie je degraduje. Masowe przybycie migrantów z Bliskiego Wschodu, z Maghrebu i z Afryki, których Europa nie potrafi zintegrować ani pomóc im powrócić do krajów pochodzenia i haniebnie pozostawia ich w zastoju i niepewności, jest źródłem wielkiego zła. Erozja, dekadencja i bezsilność.


Są oni jednak również źródłem nasilania się tego agresywnego antysemityzmu z nieustannym oczernianiem Izraela.


Jesteśmy w punkcie, w którym wielu Żydów woli opuścić Europe, by żyć w Izraelu. Przerażająca powtórka, Żydzi znowu uciekający z Europy, by szukać pokoju i bezpieczeństwa w kraju, który ma wokół siebie tylko wrogów, kultywujących jako jedność pragnienie znalezienia sposobu na zniszczenie Izraela i wrzucenie jego trupa do morza.


“Izrael jest żywotnym składnikiem tego wyłaniającego się porządku jako państwo-naród całkowicie oddane swojej obronie i przetrwaniu” – właśnie napisała Melanie Phillips.


Ten nowy porządek jest ostatnią szansą Zachodu na kulturowe przetrwanie. To dlatego antysemityzm stał się głównym motorem zachodniego chaosu. 

Napis „Juden Raus” wymalowany na tablicy przy wejściu na żydowski cmentarz w Herrlisheim, we wschodniej Francji (zdjęcie AP).

Napis „Juden Raus” wymalowany na tablicy przy wejściu na żydowski cmentarz w Herrlisheim, we wschodniej Francji (zdjęcie AP).
 

The goal: No Jews in Europe and no Jewish State in the Middloe East

Arutz Sheva, 11 grudnia 2018

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska

Artykuł pochodzi z portalu Listy z naszego sadu

O autorze wpisu:

Włoski publicysta, autor książki „A New Shoah: The Untold Story of Israel’s Victims of Terrorism”.

4 Odpowiedzi na “Żadnych Żydów w Europie i żadnego państwa żydowskiego na Bliskim Wschodzie”

  1. Zydzi powinni btc traktowami jak kazdy inny narod. 

    Maja kolosalny wklad w zachodnia kulture i nauke. 

    Duza role w antysemityzmie odgrywa zawisc , zazdrosc innych narodow ktore nire sa tak utalentowane jak Zydzi. 

  2. Tragiczne tłumaczenie i obsesyjne, anylewicowe przesłanie. Zdania w rodzaju "To dlatego antysemityzm stał się głównym motorem zachodniego chaosu: – sa tylez nonsensowne, co skrajnie nieudolne. Cywlizowana lewica, czyli 80 procent socjaldemokratwo i itp. nie sa wcale antysemckie, choc bywaja krytyczne wobec polityki Izraela. Sami żydzi w Izraelu tez bywają krytyczni, choc oczywiscie nie kwestionują prawa Izraela do istnienia. A w Polsce antysemicka jest akurat prawica i to nie tylko skrajna. Sam slyszalem śpiewki prawaków skandujacych m.in "a na dzrewach zamist lisci wiesiec bą syjoniści – na zmienę z komuniści.      

    1. Andrzeju – w USA i nawet w Izraelu są choćby ultraortodoksyjni Żydzi uważający istnienie Izraela za herezję. Jeśli chodzi o chęć zniszczenia Izraela, rozmawiałem z bardzo fajnym Zielonym, którego lubię i cenię jako człowieka. Niestety, razem z Kamilem przez trzy godziny mówiliśmy mu, że jednak Izrael zasługuje na istnienie. On się zgadzał z naszymi argumentami. Lecz na koniec stwierdził, iż nie może porzucić poparcia do Arabów i potępienia Izraela, gdyż to element jego lewicowej tożsamości. Uważam że AD 2019 lewicowy antysemityzm jest groźniejszy od prawicowego. Czyny, rezolucje ONZ potępiające Izrael bardziej niż Iran, Pakistan czy Arabię Saudyjską, embarga na produkty, bany na uczelnie, fałszowanie informacji w prasie o rzekomej przemocy Żydów, to wszystko są groźniejsze akty antysemityzmu niż krzyczenie głupot i mazanie po murach. We Francji największą ilość przemocy wobec Żydów wyrażają muzułmanie. Na drugim miejscu (chodzi też o mordy i akty wandalizmu) jest radykalna lewica i dopiero na trzecim prawica. Jak odniesiesz się do tego faktu: „Dlatego też Europa głosowała wraz z islamskimi reżimami za niedawnymi rezolucjami ONZ, które zaprzeczają żydowskiej historii Jerozolimy.” To był, moim zdaniem, wielki skandal, ale nie prawica była inicjatorem tego aktu stawiającego, moim zdaniem, ONZ w zupełnie dekadenckim świetle. Zwłaszcza, gdy wiemy, że muzułmanie włożyli sporo starań, aby wymazać żydowskość Jerozolimy podczas posiadania tego terenu po II Wojnie Światowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *