Forum Replies Created

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Śmieszne i straszne #4575
  Hornet
  Participant
  0p

  Pewnego dnia, podczas mszy, pojawia się znienacka Szatan, patrzy wielkimi ślepiami po ludziach, uśmiecha się szyderczo i siada na ołtarzu. Ludzie uciekają z kościoła i tylko jeden staruszek się nie rusza i patrzy na Bestię. Wreszcie Szatan podchodzi do niego i pyta:
  – Czy nie wiesz kim jestem?
  – Oczywiście, że wiem.
  – I nie boisz się mnie?
  – Ani trochę.
  Szatan lekko się zdziwił.
  – Mnie się wszyscy boją, a ty nie? Dlaczego się nie boisz?
  – Jestem żonaty z twoją siostrą od 48 lat…

  in reply to: Dowcipy o żenująco niskim poziomie… #4574
  Hornet
  Participant
  0p

  Ok, ok… może i się czepiam, ale czy tylko ja uważam, że puszczanie programu „Biblia” na History Channel jest jak puszczanie programu „Smoki” na Animal Planet?

  ###

  Jeżeli – jak twierdzą niektórzy – Bóg żyje wewnątrz nas samych…, to Bóg wielu katolików jest uzależniony od alkoholu, fast foodów i jeszcze kilku rzeczy, o których nawet wstyd pisać…

  in reply to: Zastanówmy się nad sprawami portalu #4566
  Hornet
  Participant
  0p
   GrzegorzR - Administracja ma pomysł.
  Aktualnie prace trwają. Jesteśmy po fazie konsultacji. Czekamy na efekty pracy naszych informatyków. Wkrótce przedstawimy do zaopiniowania wersję próbną.

  No to poczekam i zajrzę za jakiś czas. Na dziś nie da się tu prowadzić normalnej dyskusji, nawet posty nie układają się chronologicznie, nie mówiąc o głupim cytowaniu.

  PS. Może lepiej postawić ten interes na innym skrypcie? Jest wiele innych i chyba lepiej dostosowanych do potrzeb portalu, a zwłaszcza forum.

  in reply to: Zastanówmy się nad sprawami portalu #4559
  Hornet
  Participant
  0p

  Zastanówmy się nad sprawami portalu A co tu się zastanawiać, samo się nie zrobi i jak administracja nie ma pomysłu, to czarno to widzę.

  Portale/fora to prywatne folwarki i demokracja raczej nie zdaje egzaminu. Trochę się rozejrzałem i nie widzę lokomotyw ciągnących ten wózek, a sam to on się nie będzie kulał, przynajmniej z początku.

  Bez pracy nie a kołaczy, albo jakoś to leciało. 😉

  in reply to: Atizm jedyną droga do szczęścia #4555
  +2
  Hornet
  Participant
  0p

  Jak napisał mieczyslawski „Człowiek rodzi się ateistą.”

  Rodzi się też mokry, goły, głodny i wściekły. A to dopiero początek… Dlatego to hasło jest nieco cienkie, że to tak delikatnie ujmę.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)