Dzień Przyszłości 2016. Zapraszamy do Warszawy na 1 marca!

Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów zaprasza na obchody Dnia Przyszłości. Wstęp bezpłatny! (ze względu na ograniczony rozmiar, sala może pomieścić maksymalnie 40 osób). Miejsce wydarzenia – Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie, Jazdów 3/18, 00-467 Warszawa.
[divider] [/divider]
dzień przyszłości
[divider] [/divider]
Święta we wspaniały sposób angażują uwagę i energię ludzi. Większość z naszych świąt jest związana z wydarzeniami lub z osobami z przeszłości, albo z rytmem przyrody. Historia i natura są wspaniałe, i powinno się im oddawać należne honory – jednak niezwykła przyszłość, którą wspólnie budujemy, również zasługuje, aby ją uczcić. Dzień Przyszłości to sposób na dostrzeżenie i oddanie hołdu pracy coraz większej liczby ludzi na całym świecie, którzy działają, by stworzyć dla nas znacząco lepszą przyszłość.
Idea Dnia Przyszłości pojawiła się podczas …międzynarodowej konferencji Humanity+ Leadership: MINDS 15 września 2011 roku i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Głównym inicjatorem obchodów tego święta na całym świecie jest organizacja HUMANITY+ Począwszy od 2012 roku organizacją Dnia Przyszłości w Polsce zajmuje się Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów.
Program:
18:00 – Słowo wstępu, czym jest Dzień Przyszłości
18:05 – Jakie zmiany technologiczne, ekonomiczne i społeczne czekają nas w najbliższych 50 latach? – wykład, Sebastian Starzyński
19:30 – Zastępowanie ludzi przez maszyny – zagrożenie czy szansa? – wykład, Jakub Kozdrowicz
20:15 – Dyskusja
22:00 – Zakończenie
Strona wydarzenia na Facebooku – polub i podrzuć znajomym!
O autorze wpisu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 1 =