Z różańcem na Nergala, protest przed koncertem Behemotha

We Wrocławiu przed koncertem Behemotha grupa manifestantów protestowała przeciwko liderowi grupy, który podczas swoich występów często obraża uczucia religijne, zwłaszcza katolików. Raz nawet zbezcześcił Biblię, drąc ją na kawałki. Odmówiono różaniec w intencji nawrócenia Adama Darskiego, bo październik to w Kk miesiąc różańca św. Ciekawe, czy po tych zabiegach Mr. Nergal się opamięta? A może Szatan go wreszcie opuści? PRZEPRASZAMY ZA AWARIĘ MIKROFONU. Daliśmy napisy.

ALE PROSIMY O POMOC W ODCZYTANIU NIEZROZUMIANYCH PRZEZ NAS WYPOWIEDZI!!!

O autorze wpisu:

32 Odpowiedzi na “Z różańcem na Nergala, protest przed koncertem Behemotha”

 1. Uśmiałem się 🙂 Dźwięk nie jest aż tak tragiczny, tylko szkoda, że niektóre wypowiedzi były kompletnie niezrozumiałe.

  Z tym całunem turyńskim to niestety badanie przeprowadzone w latach 70. było przez ludzi nastawionych na potwierdzenie jego autentyczności. Bodajże jeden z naukowców, który próbował do tematu podejść rzetelnie został wywalony z zespołu badawczego za niesubordynację. Później, w latach 80. zezwolono na badanie radiometryczne całunu, które wykazało jego pochodzenie na ok. XIII-XIV wiek, konsystentnie z jego historią, bo wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o nim. To fałszywka. Niestety, nawet badacze chcą wierzyć w jego autentyczność, dlatego wymyślają sposoby w jaki datowanie jest niewiarygodne. Najwyraźniej bardziej wiarygodny jest dla nich „cud”.

 2. Co to za telewizja racjonalista.tv coooooo telewizja internetowa aaahaa już jest dobrze katoliczka mocher nie wie czym jest racjonalizm bo gdyby tak było to tą telewizje już by rozje****
  aaa koleś się wypowiada że Darski jest prymitywny…. no właśnie kto tu niem jest…!!!

 3. O co im tak właściwie chodzi? Podarł książkę i tak ich to poruszyło?
  Zastanawia mnie ile z tych osób rzeczywiście widziało to nagranie, a ile z nich jak barany poszło, bo coś tam gdzieś tam usłyszeli

 4. Całun:
  W 1988 roku za zgodą kardynała Anastasio Ballestrero mikrobiolog Giovanni Riggi wyciął z całunu próbkę o powierzchni 8 cm² i przekazał jej fragmenty trzem niezależnym zespołom badawczym (Zurich, Oxford, University of Arizona w Tucson). Stosując metodę datowania opartego o radioizotop węgla 14C, wszystkie trzy zespoły wspólnie określiły datę powstania całunu na lata 1260-1390

 5. A co z przebaczeniem? Chrześcijanin, który mówi o drugim człowieku, że jest nikim? Kochaj bliźniego swego jak siebie samego. hmm… Do tego odbieranie wolnej woli kiedy tylko jest to możliwe. Skoro pan Darski chce grać koncerty, ludzie chcą na nie przychodzić, to dlaczego chcecie im tą wolność odebrać? To również niezgodne z zasadami chrześcijaństwa. Dajcie człowiekowi spokój.

  1. A porównywanie do Koranu… Chrześcijaństwo opiera się na przebaczeniu, Islamowi niestety jest to obce jak widać. Nie wiem czy to porównanie jest trafne. Jeśli Nergal podarł Biblię nie robił tego na waszych oczach, tylko na oczach tych, którym to zapewne nie przeszkadzało. Państwo chyba nie chodzą na koncerty Behemotha. W ich środowisku nie było to najwyraźniej żadną obrazą uczuć religijnych. Jeśli komuś sprawia to ból, to nie musi na to patrzeć. Może się pomodlić za zespół i innych niewierzących w „tego jednego, prawdziwego Boga”, i przebaczyć. Jak nakazuje katolicyzm.

   1. „Chrześcijaństwo opiera się na przebaczeniu”
    Ja się stanowczo z tym nie zgadzam.
    Chrześcijaństwo i Islam wyrosło z Judaizmu i ma wiele elementów wspólnych, głównie tradycja krwawych ofiar. W chrześcijaństwie odkupienie odbyło się przez ofiarę z krwi, morderstwo honorowe!!!
    Bóg mógł przebaczyć ludziom bez składania ofiary z krwi !!!
    Ofiara eucharystyczna, to ofiara krwi, wielokrotnie powtarzana, a biblia mówi, że miała to być ofiara jednorazowa!!!, później tylko ceremoniał przypomnienia ofiary na krzyżu.
    Jest jeszcze sąd ostateczny i piekło z wiecznymi mękami, a ktoś mówi torturować skazanych.
    Piekło to wielka niekończąca się orgia sadystyczna!!!

    Tak więc chrześcijaństwo ma dużo wspólnego z islamem.

    1. Nie no. Jasne. Raczej miałam na myśli, że zazwyczaj w kościele słyszysz o przebaczaniu wrogom, bla bla bla… W praktyce jednak tak pięknie to wszystko nie wygląda.

 6. Zajebistą mamy wolność słowa,po co nasi przodkowie walczyli o wolną Polskę? Skoro nie można wyrażać swojego zdania? Ludzie nie dość,że nie są tolerancyjni to na dodatek ograniczeni. Ci tacy niby wierzący ludzie sami obrażają,a później przed ołtarzem leżą krzyżem.

 7. Czy do tych ludzi nie dociera to, że on nie wyrywał kartek biblii na środku rynku tylko na koncercie z wstępem dla posiadaczy biletu? W związku z tym nie jestem pewien, czy można to w ogóle nazwać publicznym bluźnierstwem. Szansa na to, że ktoś kogo mogło to urazić tam poszedł jest niewielka, ponieważ nikt normalny nie chodzi chyba na losowe koncerty, a ktoś, kto wiedział na czyj koncert idzie powinien się spodziewać tego, co będzie się tam działo.

  1. Sprawę o obrazie uczuć religijnych zgłosił Jerzy Robert Nowak, który nie był na koncercie, a z internetu dowiedział się od fana Darskiego, co było na koncercie. Nowak o tym poinformował kilku polityków z PISu, którzy nic nie wiedzieli o koncercie, ale z chwilą poinformowania zostały urażone ich uczucia.

   Kościół chce totalnej kontroli prywatności i działań prewencyjnych. Władza absolutna.

  1. Picie krwi, jedzenie ludzkiego mięsa, klęczenie, umartwianie, jęczenie, …
   Katolicy wierzą, że w czasie ofiary eucharystycznej mamy rzeczywiste ciało Jezusa!!!
   Przypomina o tym Cud w Sokółce !
   Katolicyzm to więc też wampiryzm i kanibalizm, wierzą podobnie jak Papuasi.
   Podobieństwo do szatanizmu oczywiste, tyle że katolicy mają belkę w oku, a chcą wyjmować źdźbło z oczu innym.

 8. @MIECZYSŁAWSKI
  Pańskie komentarze są interesujące, dlatego przeczytałem (nie było prosto 😉 )
  „P
  I
  O
  N
  O
  W
  Y”
  komentarz powyżej, tylko dlatego, że można dowiedzieć się, coś wartościowego.
  Przy okazji zapytam, czy pionowe komentarze, zastąpi w przyszłości, bardziej przejrzysta forma?

 9. No prosze was..mamy 21 wiek a nie czasy średniowiecza…Widzę że niektórzy by z chęcią wrócili do tamtych czasów. Teraz ludzie zaczynają myśleć i mieć własne zdanie, ale no cóż trafiają się tacy co przez całe życie żyli z klapkami na oczach.

  1. Religie wypracowały rytuał „zakładania klapek na oczy”, obowiązek zakładania końskich okularów.
   Myślenie jest największym przestępstwem, policja religijna patroluje ulice, czy ktoś nie chodzi bez klapek. Na tych co złamali zakaz są okrutne kary. Wszystkie religie opierają się na strachu i terrorze. Ateiści powinni być bardziej aktywni w pomocy zdejmowaniu klapek zniewolonym ludziom.
   A dzieciom wmawia jakie to modne jest noszenie klapek.

 10. Smiech na sali po prostu! Sikam! Katolicy to taka ciemnota, ze szok. Poczytalibyscie ksiazki naukowe a nie wierzyli w te smieci koscielne, bo jest to jedna wielka mafia. Skoro tak,to udowodnijcie ze ten Wasz caly Bog istnieje. Jak Bog do Was mowi,to znaczy ze macie problemy i powinniscie sie wybrac do psychiatry ludzie. Ta cala ciemnota przyszla z wioch. „Jak chlop nie bedzie oral pola to Bog sie wkurzy i nie da plonow” Czy to normalne?

  1. prawda,gdyby nie religia w średniowieczu to na świecie nie byłoby głodu,wojen spowodowanych głodem, przeludnienia,bezrobocia na poziomie wysokim,a Ludzkość przynajmniej zasiedliłaby 1 planetę więcej.Nareszcie okres szybkiego rozwoju się zaczął.Tylko pozostaje wydobywanie surowca z marsa i budowanie statków z nich.

  2. Nonsens Roksano. Jeśli Bóg do Ciebieciebie nie mówi to znaczy, że ty musisz się wybrać do psychiatry a duchy i reinkarnacja są faktem, a rzetelni psychiatrzy wierzący praktykujący.

 11. Ludzie ja wam powiem ze ta cała religia to fikcja.potrzebna tylko by podtrzymywać ducha.Wszyscy powinni wiedzieć z lekcji fizyki jak powstają planety i co znajduje się w przestrzeni kosmicznej.Jest nawet podane jaką masę powinno osiągnąć przedmiot by powstała gwiazda.Każda planeta to gwiazda,wiec taktyka dedukcji każdy może domyśleć się iż przed stworzeniem ziemi istniał gigant który się wypalił i w czasie rozpadu osiągnął odpowiednią masę.Naukowcy nazywają to wielkim wybuchem.A z biologi wiadomo ze planeta nie odrazu miała atmosferę a życie pojawiło się kilka set mln lat później,wiec na starcie obala chrześcijaństwo.To i tak nie istotne bo jest przewidziane prawdopodobieństwo uderzenia asteroidy Apophis w ziemie z siłą 510megaton(zniszczenia ok. 1/2 planety) w 13 kwietnia 2029.

 12. Behemoth to tak naprawdę maszyna do zarabiania pieniędzy, tu nie chodzi o satanizm, tylko o nisze, w której Darski i koledzy trzepią kasiorę. Zobaczcie stronę Behemoth’a tam przede wszystkim jest WEBSTORE , a reszta strony to ściema i zero treści. Nie popteram „różańców” bo do nich mi dalej niż do Behemoth’a, ale nazywanie cyrkowo-komercyjnych popisów Nergala jego ideologią jest równie śmieszne jak modlenie się na ulicy za jego duszę.

  Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *