Forum Replies Created

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • in reply to: Coś do picia … #31435
  Piotr Korg
  Participant
  0p

  Tak, edycja działa, jakiś czas…. Pamiętam, że na początku „łapki” też działały. I tak samo jak w komentarzach, szkoda że automatycznie nie jest zaznaczony adresat odpowiedzi. A jeszcze jakby jakieś ludzkie tło, kolory czcionek i obrazki do wklejenia… ot, jak na racjonaliście.pl

  in reply to: Coś do picia … #31426
  Piotr Korg
  Participant
  0p

  Dzięki! Urodziłem się też we czwartek, więc co tydzień jest okazja ;-). Ale nadal nie wiem dlaczego nie mogę komuś przyznać punktu. Co nacisnę „łapkę” to rzuca mi tekst na początek wątku i tyle. Tylko ja tak mam?

  in reply to: Coś do picia … #31414
  Piotr Korg
  Participant
  0p

  Witam! Nie pamiętam kiedy o 24 tej byłem przytomny. Ranny ptaszek jestem, wstaję 5,30. Czwartek to imieniny, kilka piw pójdzie..i w kimono 😉

  in reply to: Coś do picia … #31406
  Piotr Korg
  Participant
  0p

  Akurat piję „Żywe”…niebo w ustach ;-). Mam pytanie. Coś tu jest nie tak z tymi „łapkami”. Gdy chcę komuś kliknąć np. tę z kciukiem do góry, to wszystko przeskakuje mi na początek wątku, a punktu przyznanego nie widać. Tylko u mnie tak to działa (nie działa), czy mam się czepiać Jacka?

  in reply to: Coś do picia … #31402
  Piotr Korg
  Participant
  0p

  „A piwo… Piwo lubię tylko takie mocne w smaku, więc pijam tylko typu strong lub ciemne.”
  -Gdy się szuka w piwie smaku, to zdecydowanie polecam niepasteryzowane, a najlepiej też niefiltrowane i niezbyt zimne, ok. 12-15 st. Im krótszy okres przydatności do spożycia, tym lepsze. Zareklamuję piwa z Browaru „Amber”, np. „Żywe”. „Ciechan” też ujdzie.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)